SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 741
Siemka nie wiedziałem gdzie to napisać więc pisze tu :D
Więc tak ćwiczę już z 6 miesięcy i teraz mam przerwę i chcę od 1 Grudnia wznowić treningi ale zdeczka przymasować i myślałem nad treningiem FBW i nie wiem czy się opłaca :/ i czy będą jakieś efekty :P
aa ważę 75kg, wzrost 185, 18lat i w bicu 33 (ale o bica mi nie chodzi) dziękować i proszę o odp

rośnij

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1898
tak, opłaca się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 741
Ale może coś więcej bo jeśli dobrze czytałem to różne są FBW które wybrać

rośnij

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4490
jedynie mogę ci polecić zwykle fbw a-b-a-b , na forum jest tego sporo , osobiście sam je robię i jestem bardzo zadowolony (już) z 3tyg efektów , wcześniej był split przed przerwa ale wtedy waga stała dopiero teraz coś ruszyło :D

eeeeee:/?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 741
Ok dzięki za pomoc jak mnie roz*******... to napisze dziękować

Zmieniony przez - cudownyand w dniu 2009-11-21 23:17:20

rośnij

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1898
Albo FBW, gdzie masz tylko jeden i ten sam trening i cwiczysz nim 3x tydzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 741
Jak albo FBW my cały czas o tym mówiliśmy :D ale jak coś masz innego na myśli to oświeć mnie bo nie wiem o co chodzi :P

rośnij

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1898
maniek1916 zaproponowal Ci FBW, w ktorym robisz naprzemiennie treningi A, B, A, B a ja tylko jeden trening, zebys za duzo nie kombinowal. Poniedziałek - A, środa - A, piątek - A.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 741
Aha ale teraz mam problem co wybrać niech ktoś mi doradzi albo ty mi doradź żeby były efekty?

rośnij

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1622 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11751
Ćwiczenia najcięższe, wielostawowe, np:
Przysiady przednie 4s
MC 4s
WL skos 3s
Wiosłowanie 3s
Wyciskanie na barki 3s
Podciąganie 3s max
1-2 izolowane

Masa po tym idzie ładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 741
Ale nie wiem jak mam robić jak tu kolega sugeruję A-A czy A-B nie wiem niech ktoś pomoże wybrać :P

rośnij

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak ćwiczyć w wieku 15 lat

Następny temat

Plan treningowy - 16 lat

WHEY premium