SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

F1 - zmiany kadrowe w zespołach i spekulacje transferowe

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
Pippo - sprostowanie: zapewne z 80% głosujących miało polski nr IP. To taka polska specjalność do zabierania głosu na obcych serwisach prowadzących sondaże z udziałem Polaków. Zresztą zachęcał do tego nawet sam sport.pl, smog.pl, o2.pl i inne...

Nie warto sobie zawracać głowy szansami Roberta w Ferrari - tam miejsca już są zajęte i wkurzają mnie takie prasowe spekulacje marnych dziennikarzyn , którzy byle bzdurę napiszą aby tylko dostać za wierszówkę parę pln.

Powtórzę, jeżeli Raikkonem faktycznie ma w umowie zapis o 28 mln odszkodowaniu, a zapewne ma, 2 miejsce ma Alonso to Ferrari którego budżet nie będzie mógł przekroczyć 100mln w 2010 roku NIE pozwoli sobie na rozwiązanie kontraktu z raikkonenem. Kosztowałoby ich to bowiem aż 30% rocznego budżetu, a gdzie pieniądze na zaplecze, rozwój, i wszelkie koszta?...

Zmieniony przez - Ravenlord w dniu 2009-08-26 20:01:11

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Ravenlord, współpracujemy z tym serwisem, dlatego wrzucamy newsy od nich, za to co Oni tam piszą, ja nie odpowiadam

Już pisałem w którymś z tematów, że według mnie Kubica jeśli będzie zmieniał team (bo tak naprawdę nie wiemy dokładnie co się stanie z ekipą BMW Sauber), to widzę go oczyma wyobraźni w Renault

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BoguslawR Informatyk Sklepu Administrator
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 996 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6756
Dziennikarze zawsze snują jakieś historie. Spekulują podpierają się "specjalistami", "blisko związanymi anonimowymi informatorami". Ruch w interesie musi być.

W tym momencie trudno powiedzieć, kto tak naprawdę się przenosi do innego zespołu a kto nie.

Raikkonen może pozostać w Ferrari jeżdżąc w rajdach. Ostatnio pojawiła się taka informacja w związku z tym że Fiat chce wystawić nowy zespół fabryczny w WRC. Ale jak zwykle to tylko snucie historii.

Co ja kotuję? - http://imgur.com/M4Q9b 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Robert Kubica mówi, że zupełnie nie przejmuje się tym, że może w przyszłym sezonie jeździć w zespole, który w tym roku nie wygrał ani jednego wyścigu. Jak sugeruje serwis autosport.com Polak jest coraz bliżej podpisania umowy zespołem Renault.

http://www.sport.pl/moto/1,64997,6967750,Formula_1__Robert_Kubica__Liczy_sie_potencjal.html 

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
Robert w renault mi sie podoba

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Menedżer Roberta Kubicy, Daniele Morelli, mówi "Rzeczpospolitej", że zdecydowanie większym wyzwaniem było wprowadzenie Polaka do Formuły 1, niż znalezienie teraz dla niego nowego pracodawcy.

http://www.sport.pl/moto/1,64997,6970052,Menedzer_Kubicy__Znalezienie_pracy_Robertowi_nie_jest.html 

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1692 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5045
Kubica w Renaulcie, to brzmi prawdopodobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Robert Kubica wreszcie będzie się mógł pościgać na rajdowych trasach? Jeśli tylko podpisze kontrakt z zespołem Renault, będzie to łatwiejsze niż kiedykolwiek.

http://www.sport.pl/moto/1,64997,6972941,Robert_Kubica_w_Renault__Moze_go_przekonac_cos_malego___.html 

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
a tu Kimmi w swoim nowym bolidzie :


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Adrian Sutil zapowiedział wczoraj w Belgii, że najprawdopodobniej zostanie w zespole Force India na przyszły rok.

Mający 26 lat kierowca, który zadebiutował w zespole z siedzibą w Silverstone w 2007 roku, gdy ten nosił jeszcze nazwę Spyker, powiedział dziennikarzom na torze Spa-Francorchamps, że szanse na pozostanie w Force India są duże.

„W tej chwili wszystko jest otwarte, ale pozostanie tutaj jest bardzo dobrą opcją” – przyznał Niemiec w rozmowie z niemiecką agencją SID. „Oni byli moim pierwszym zespołem w Formule 1 i mam z nimi mocne powiązania”.

Pomimo znacznych postępów w wykonaniu Force India, Adrian Sutil nie zdołał zdobyć jeszcze punktów w tym sezonie, jednak mimo to sądzi, że na Spa-Francorchamps może liczyć na miejsce w czołowej dziesiątce. „W tym roku wyglądamy dobrze. Nasz nowy pakiet aerodynamiczny dał nam duży krok naprzód, a byliśmy szybsi na torach z niższym dociskiem, więc jestem pewny zdobycia kolejnego dobrego rezultatu. Liczę na miejsce w czołowej dziesiątce, lub nawet lepsze”.

Sutil w przeszłości był łączony z posadą w McLarenie, jednakże zespół z siedzibą w Woking zdecydował się na Heikkiego Kovalainena. Jeśli jednak Sutil pozostanie w Force India, to najprawdopodobniej jego partnerem zostanie obecny tester ekipy z Silverstone – Vitantonio Liuzzi.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z Kręgosłupem

Następny temat

SUKCES POLSKIEJ LEKKIEJATLETYKI MISTRZOSTWA ŚWIATA BERLIN 2009 :)

WHEY premium