SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

F1 - Typer - dyskusja

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 55259

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
no najbardziej zaskoczyl mnie lotus, na drugiem miejscu zaskoczenia to rosberg, a opalony mnie nie zaskoczyl
nie wiem czy go typowac, bo znajac zycie rozp******i sie w polowie wyscigu

ciekawa bedzie natomiast sytuacja vettela, przyzwyczajony do pilotowania stawki, teraz beda mega nerwy i tez moze cos wykombinowac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1232 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4588
vettel na pewno bedzie w pierwszej 3 , musi pokazac ze był mistrzem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
https://www.sfd.pl/F1__Grand_Prix_Australii_sezon_2012_-t844512.html

Dyskusje na temat treningów, quali i wyścigów tam proszę, tutaj tylko sprawy związane z typerem. Dzięki z góry.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6270 Napisanych postów 76027 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754823
Mozna jeszcze typowac mistrza i team?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Niestety nie, można było typować do startu kwalifikacji do GP Australii.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
MTnew - nie wiem na jakie Grand Prix zostawiłeś w ubiegły weekend typy, skasowałem je i jak chcesz to teraz możesz na GP Chin zostawić swoje typy.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Pippo, Hamilton wymienił skrzynię biegów i zostanie cofnięty o 5 lokat do tyłu na starcie, ale jeśli zajmie pierwsze miejsce w kwalifikacjach i ktoś tak wytypuje to dostanie pkt? na mocy regulaminu kwalifikacji, punkt 4?

Zmieniony przez - wikt w dniu 2012-04-12 17:41:25

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Dokładnie tak jak piszesz - to co na torze się liczy, nie to co po qualach czy wyścigu

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1232 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4588
wlasnie tez o to chciałem spytac ale widze ze juz jest opowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Szkoda, że typer nie jest podliczany od razu po każdym wyścigu. Wydaje mi się, że m.in. idea typera polega na tym, że ma się wgląd na bieżąco w klasyfikację, co cieszyłoby nie wątpliwie prowadzącego i mobilizowało do walki reszte stawki, a tak to wielka lipa jest bo nic niewiadomo. Oczywiście można sobie samemu wszystko podliczyć, ale pytanie czy na tym ta zabawa ma polegać... No nic, ktoś tu się jak zawsze opie....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

300-400M , CO ZROBIĆ aby poprawić sie w 5 miechów ,,,,

Następny temat

NOWY MOD W DZIALE

WHEY premium