SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

F1 - Typer - dyskusja

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 55277

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6270 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
A mi ciagle nie dopisano 2 punktow

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Hm...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BoguslawR Informatyk Sklepu Administrator
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 996 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6756
Dobra wszystko poprawię. Zawsze proszę każdego żeby sobie sam punkty sprawdził i zgłosił to tu. Nikt nikogo nie chce faworyzować, bawimy się po po prostu.
A że czasem wkradnie się jakiś błąd no sorry, robię to w niedzielny wieczór, a czasem w poniedziałek po pracy i po 8h siedzenia przy kompie w robocie jestem już wystarczająco zmęczony. Wbrew pozorom praca informatyka, tudzież programisty taka lekka nie jest, człowiek fizycznie może nie jest wykończony ale po 8h intensywnej pracy głową ma się dość myślenia i się myśli o niczym.

Zmieniony przez - BoguslawR w dniu 2010-07-14 08:35:11

Co ja kotuję? - http://imgur.com/M4Q9b 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Nic się nie stało
Natomiast niestety nadal jest błąd O ile moje punkty teraz już się zgadzają, o tyle zapisano 2 pkt więcej Pippo. Nie zależałoby mi na tym gdyby nie to, że te 2 punkty robią dużą różnicę w klasyfikacji ogólnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
U mnie też nie gra..

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BoguslawR Informatyk Sklepu Administrator
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 996 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6756
A konkretnie, w którym momencie?

Co ja kotuję? - http://imgur.com/M4Q9b 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
Po GP Europy nie mam dodanych 4pkt

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Z racji tego, że po ostatnich dwóch wyścigach było kilka pomyłek w podliczeniach, a kolega Boguś ma nawał pracy, postanowiłem podliczyc ostatnie dwa wyścigi od nowa i wrzuciłem tabelki. Mam nadzieję, że każdemu użytkownikowi punkty się zgadzają i żadnych zastrzeżeń nie ma.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Boguś, szczerze pisząc nie wyświetla mi się ta stronka z tabelką, a jak innym? Może u mnie coś zje*ało się tylko...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 955 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13691
U mnie też nie wyświetla... :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

300-400M , CO ZROBIĆ aby poprawić sie w 5 miechów ,,,,

Następny temat

NOWY MOD W DZIALE

WHEY premium