SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

F1 - Typer - dyskusja

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 55268

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
swoim wpisem zrobił szablon, przypuszczam że inni będą kopiowac od niego.

przypominam że tamten temat ma zawierac tylko i wyłącznie typy, wszelkie propozycje, sugestie proszę umieszczac tutaj

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2011-03-12 22:40:24

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3797 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20520
Pippo - mam propozycje

Moze do typera mozna by dodac " Najlepiej punktujacy team " czyli typerzy beda typowac ktory team zdobedzie najwiecej punktów w danym GP

I jedno smiechowe " Kto najszybciej zakonczy wyscig " .

Pierwsza propozycja jest wedlug mnie nawet dobra, wieksze emocje ale wtedy podliczanie typera byloby czasochłonne. 2 propozycja smiechowa - od razu skreślić

If you're 555 then I'm 666 !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Pippo, ok.
Ty go prowadzisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Franki:
Propozycja nr 1 - miałem taki pomysł, ale nie chciałem przesadzac z nowinkami, dodaliśmy typowanie mistrza, mistrzowskiego zespołu i zawodnika który osiągnie najlepszy czas okrążenia, sądzę że wystarczy nowinek
Propozycja nr 2 - tak jak sam napisałeś - "od razu skreślic".

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3797 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20520
Spoko

If you're 555 then I'm 666 !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
co do nagród to liczę że te bony to będą na konkretną kwotę bo cały typer trochę trwa więc, trochę czasu trzeba poświęcić na analizy, więc dobra nagroda się należy, bo za 100 zł za 1st miejsce to trochę lipnie

Zmieniony przez - Toomek4 w dniu 2011-03-19 16:31:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
wpierw wygraj, potem zaprzątaj sobie głowę kwestią nagród

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
nie chodzi mi o to że chcę wygrać i dostać jak najwięcej, ale chodzi mi ogólnie kto to by nie był to nagroda się należy, bo uważam że ktoś z przypadku, kto nie ma pojęcia o F1 nie wygra, wygra ktoś kto się tym interesuje i będzie analizował a nie strzelał kto wygra etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
nagrody są załatwione, a ich wysokosc zostanie podana w listopadzie, biednie nie będzie, więc nie zaprzątajcie sobie tym głowy, lepiej zajmijcie się typowaniem, żebyście mieli jak najwięcej trafionych typów

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3797 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20520
Toomek4, tutaj nie chodzi o to kto wygra. Chodzi o dobra zabawę

If you're 555 then I'm 666 !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

300-400M , CO ZROBIĆ aby poprawić sie w 5 miechów ,,,,

Następny temat

NOWY MOD W DZIALE

WHEY premium