SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

F1 - Typer - dyskusja

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 55285

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 851
Nie miałem "poważnych dowodów", więc nie zbanowałem obu kont i nie wykluczyłem z konkursu.

To po co to w ogóle insynuujesz ? Nie brnij dalej w tym temacie, bo przesadziłeś i weź to na klate. Równocześnie mógłbym napisać że jesteś złodziejem. Czemu nie ! To byłoby w Twoim stylu. Podejrzewam, ze w życiu nieraz skrzywdziłeś kogoś rzucając jakiś tekst oparty na plotce pani Goździkowej...

Przeprosin nie otrzymasz, a jeśli jeszcze raz pojawią się jakieś wykrzykniki i przekleństwa skierowane w moją stronę, to wykvrwię Cię na harem i tyle.

To zdanie o Tobie mówi wszystko. Rządzisz. Gratulacje. Jak się nie da w realu, to trzeba w necie...

Co do typera, to jeśli masz zastrzeżenia do mojego prowadzenia, to w następnym sezonie możesz się wykazać, samemu zorganizować nagrody i poprowadzić przez cały sezon typera, może wtedy nie będzie żenady skoro teraz jest.

Człowieku, nie mam na to czasu, więc nie będę odwalał padaki... Jedno jest pewne: gdybym się na to zdecydował, to typer prowadzony byłby idealnie. Zresztą nie wiem czy w ogóle mógłbym, bo nie jestem modem.

Najprościej będzie jak mnie teraz zbanujesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
To powyżej to oczywiście ja, wiec przypadkiem nie zbanuj mojej żony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
1. Nikogo nie banuje.
2. Nie pisz nic do mnie/o mnie, to zrobię to samo.

Kończę dyskusje bo robi się jałowa.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12078 Napisanych postów 160539 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234815
ale pogrom w typerze
koncowka strasznie malo przewidywalna.
0 pkt

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Aj tam aj tam - 8 pkt !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7706
no eliaszowi sie trafilo ! ja tam zdobylem jeden ! ae epsze to niz 0 :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12078 Napisanych postów 160539 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234815
ha ha ha

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez BoguslawR za pkt 1 regulaminu
PaWEL-H Administrator
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 3246 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 717828
...
Napisał(a)
Usunięty przez BoguslawR za pkt 1 regulaminu
PaWEL-H Administrator
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 3246 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 717828
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12078 Napisanych postów 160539 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234815


PP przed vettelem gp chin bolidem vergin wiec wiem co to f1 dziffko!

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

300-400M , CO ZROBIĆ aby poprawić sie w 5 miechów ,,,,

Następny temat

NOWY MOD W DZIALE

WHEY premium