SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

F1 - Typer - dyskusja

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 55262

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
W odpowiedzi na Twoje pytanie:





od 1:56 do 2:03

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 955 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13691
Pazura wymiata w filmach z jego młodości :)

Chłopaki nie płaczą ( link powyżej )

e=mc2

Killer

Killer 2

Kariera Nikosia Dyzmy ( tego akurat nie oglądałem ale podobno miazga ;p )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
miazga

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 955 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13691
Aaa i myślisz, że aż tak źle by mi szło ?

Kurva ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Ogólnie trzeba było w tym sezonie stawiac że Vettel wygra kwalifikacje, wygrał ponad połowę quali, więc można było zarobic na luzie - mądry Polak po fakcie

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 955 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13691
40pkt do przodu by było w typerze, ciekawe kto za rok będzie dominował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6270 Napisanych postów 76029 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754830
F1 nigdy nie gram w bukmachera. Zbyt duzo zalezy od przypadku.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Nie ma co ukrywać, że lwią część punktów zdobyłem stawiając na Vettela w kwalifikacjach. Tylko raz postawiłem na kogoś innego i wygrał... Vettel.
Swoją drogą, mam nadzieję, że w przyszłym sezonie nie będzie ewidentnej dominacji jednego zespołu.
Jeśli zaś chodzi o Redbulla w tym sezonie, to jeśli indywidualnie nie będą mieli mistrza (a pewnie nie będą - czego im z całego serca życzę ), to kierowców powinni wyper.olić na zbity pysk !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Domer, przypadek może zje*ac każdy sport

akurat jeśli chodzi o F1 to dobrze było obstawiac kwalifikacje na początku sezonu, bo teraz to kursy za małe już są, z góry wiadomo kto będzie poza Q2 lub Q3, na początku sezonu nie było to takie oczywiste dla bukmacherów i fajne kursy można było upolowac

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 955 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13691
Tak tylko kto wtedy wiedział, że tak będzie...

Bez sensowne gdybanie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

300-400M , CO ZROBIĆ aby poprawić sie w 5 miechów ,,,,

Następny temat

NOWY MOD W DZIALE

WHEY premium