SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

F1 - Typer - dyskusja

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 55281

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12077 Napisanych postów 160538 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234813
jak jutro zgarne 50 000 000 w totka, to odpuszcze typer

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Chyba do spółki ze mną, bo też puściłam zakłady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12077 Napisanych postów 160538 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234813
ok moge sie podzielic po 25... niech strace
ale wiecej nikt nie wchodzi do gry

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Taaaa powiedz to tym co kupili losy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
eliasz79, widzę że zamiast napisać ze swojego konta, to napisałeś z konta "żony", a potem się zreflektowałeś co uczyniłeś.

Gdybym chciał, to w tym momencie mógłbym wykluczyć użytkowników: eliasz79 i Pimpka z typera, bo sądzę że stawiasz z dwóch kont, zresztą ten dzisiejszy wpis daje taki obraz sytuacji. Ale typer się kończy, raczej nic nie wygrasz, więc nie będę sobie kręcił afer, w przyszłości tego przypilnuje.

Co do typera, to jeśli masz zastrzeżenia do mojego prowadzenia, to w następnym sezonie możesz się wykazać, samemu zorganizować nagrody i poprowadzić przez cały sezon typera, może wtedy nie będzie żenady skoro teraz jest.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7706
u nas w typerze, nie tak jak w sezonie F1 - kazdy moze wygrac, miejsca w pierwszej trojce tasuja sie z wyscigu na wyscig, a w F1 wiadomo kto dominuje i za 2 tygodnie obroni tytuł. do konca mozna zdobyc 55 punktow, wiec jak juz napisalem teoretycznie szanse na zwyciezce typera ma kazdy. wiec Pippo, wyrazenie "raczej nic nie wygrasz" nie jest do konca trafione :D ale wiadomo, jezeli to jest oszukiwanie, to nie nalezy sie wygrana - to tak jakby Vettel jezdzil dwoma bolidami na raz :)oczywiscie nie chce poprawiac, ani ostrzegac moderatora jakze wspanialego dzialu, dlatego to tylko taka moja mała uwaga. Powodzenia w typerze wszystkim !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 851
Oj, Pippo, nie pogrążaj się, bo psycholog z Ciebie żaden... Od dawna nieuaktualniłeś tabeli, a jak już to zrobiłeś to pier.olnąłeś się w obliczeniach, czyli żenka Jeśli chcesz kogoś wykluczyć, bo Ci się tylko coś "wydaje" to składam Ci najszczersze gratulacje !!! To mój częsty błąd że wchodząc na kompa po żonie piszę coś w jej imieniu, bo najzwyczajniej nie zauważam że zalogowana jest ona a nie ja. Moja "zgryźliwość" wobec Ciebie bawi mnie o tyle, bo kumaty z Ciebie koleś, ale masz słabe nerwy... Trochę dystansu ! Na razie niestety cały czas się pogrążasz... Zanim kogoś oskarżysz tak mocnymi słowami radzę mieć poważne dowody, bo możesz kogoś skrzywdzić. Nie życzę sobie żeby taka osoba jak Ty rzucała w moją stronę oskarżenia o oszustwo ! Nie znasz mnie - do kvrvy nędzy - i wiedz że nigdy nie zniżyłbym się do typowania z 2 kont. Czekam na przeprosiny...


Hehehe, nie do wiary To powyżej to oczywiście ja, eliasz

Zmieniony przez - Pimpka w dniu 2011-09-27 21:19:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Od dawna nieuaktualniłeś tabeli, a jak już to zrobiłeś to pier.olnąłeś się w obliczeniach, czyli żenka

Jakbyś się dobrze przyjrzał, to wiedziałbyś że Kinga zauważyła błąd w tabeli za Grand Prix Singapuru, więc zarzut w buty sobie wsadź.


Zanim kogoś oskarżysz tak mocnymi słowami radzę mieć poważne dowody, bo możesz kogoś skrzywdzić

Nie miałem "poważnych dowodów", więc nie zbanowałem obu kont i nie wykluczyłem z konkursu.


Przeprosin nie otrzymasz, a jeśli jeszcze raz pojawią się jakieś wykrzykniki i przekleństwa skierowane w moją stronę, to wykvrwię Cię na harem i tyle.

ps. (powtórzę)

Co do typera, to jeśli masz zastrzeżenia do mojego prowadzenia, to w następnym sezonie możesz się wykazać, samemu zorganizować nagrody i poprowadzić przez cały sezon typera, może wtedy nie będzie żenady skoro teraz jest.

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2011-09-27 21:46:39

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7706
Pippo, jak nie jest sie moderatorem to mozna zalozyc Typera ? i Pimpka namieszał/a mi, juz nie wiem czy tabela jest dobrze policzona, czy nie, i jeszcze jedno: jezeli Vettel zdobedzie w nastepnym wyscigu majstra, to czy punkty z typowania mistrza swiata bedą od razu policzone, czy dopiero po GP Brazylii ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
1. Można założyć typera, jeśli dana osoba zobowiąże się do prowadzenia typera przez cały sezon. No i ta osoba nie będzie mogła brać udziału w zabawie.
2. Tabela jest dobrze policzona, błąd jest tylko u Ali'ego. Jeśli ktoś mi nie wierzy i uważa prowadzenie typera za żenujące, niech sam sobie sprawdza wynik i poszukuje błędu w moich obliczeniach.
3. Punkty za mistrza i mistrzowski zespół będą doliczone na koniec sezonu.

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2011-09-27 22:09:57

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

300-400M , CO ZROBIĆ aby poprawić sie w 5 miechów ,,,,

Następny temat

NOWY MOD W DZIALE

WHEY premium