SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Exemestane - znalazłem badania z wykresami poziomu hormonów u młodych mężczyzn

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 2882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4588


Zobaczcie, młodzi mężczyźni pierwsze 10 dni brania exe w dawce 25mg/ed i 50mg/ed.

Patrząc na te badania widzę, że EXE wcale nie jest takie mocne jezeli chodzi o zbicie estradiolu jak się pisze na forach. Na forach się poleca 12.5mg co 3 dzień np ale moim zdaniem chyba to za mało.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie znowu 12.5mg codziennie zbija ładnie estro do połowy widełek przy dawce 250 mg enanu. Wcześniej też kombinowałem co 3 czy 2 dzień i były te wachania i zasyfienie większe dzienna dawka rozwiązała oba problemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Potwierdza to moje obserwacje. Ja przy 500 Cypio musiałem jeść 1 tab synexu Ed żeby mieć +- środek normy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94446 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
Jak zawsze pewnie sprawa indywidualna
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 59 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 782
Z moich obserwacji, to na forach piszą właśnie to co wynika z podanych przez Ciebie badań- że exe jest słabym ia.
Ja aby utrzymać estro w górnej normie, na w miarę stabilnym poziomie - biorę ćwiartkę ed. Jak brałem pół tabletki e3d to miałem duże wachania estro, od razu wychodziły syfy itp. Patrząc na okres półtrwania exe (24h) branie ed wydaje się być najrozsądniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4588
slyy
Z moich obserwacji, to na forach piszą właśnie to co wynika z podanych przez Ciebie badań- że exe jest słabym ia.
Ja aby utrzymać estro w górnej normie, na w miarę stabilnym poziomie - biorę ćwiartkę ed. Jak brałem pół tabletki e3d to miałem duże wachania estro, od razu wychodziły syfy itp. Patrząc na okres półtrwania exe (24h) branie ed wydaje się być najrozsądniejsze.




W tym samym badaniu wykres stężenia estradiolu od chwili wzięcia pojedynczej dawki 25mg (trzeba to rozumieć, że badany wziął tylko jedną tabletkę 25mg i przez kolejne dni więcej nie wziął. Zobaczcie estradiol zaczyna już odbijać po 12h a po 48h już osiąga połowę punktu wyjściowego. Dla mnie to jednoznacznie pokazuje, że exe należy brać codziennie, a dawka 12.5mg to minimum. W dodatku wykres potwierdza, że efekt odbicia po zaprzestaniu brania exe jest znikomy bo tylko 10% stanu wyjściowego więcej estradiolu masz i to przez krótki czas kilku dni.



Zmieniony przez - ark100 w dniu 2020-04-23 10:56:44

Zmieniony przez - ark100 w dniu 2020-04-23 10:58:07
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 59 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 782
Z ta dawką minimum 12,5 to nie do końca- to już zależy od organizmu, mi połowa tego wystarcza przy cypio 350 e4d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94446 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
Dodatkowo dochodzi sprawa jak bierzemy to exe bo wg tam kilku badan podawane z tłuszczami zwiększało jego biodostępność nawet o 40%
Sa osoby na które exe działa słabo a nawet można napisać że nie działa.
Ale równiez są osoby na które działa ono bardzo dobrze.
Poza tym jest to najnowsze ia i dla nas praktycznie najbardziej pożądane
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16087 Napisanych postów 18054 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196426
Wszystko zależy od organizmu i od dawki testa. Inaczej będzie jak walisz 250 testa e2d a inaczej przy 250 week ale to, że najlepiej brać ed lub e2d to prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94446 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
Kto w tych czasach wali 250 testa week
Jak teraz cykle się od 750 zaczynają %
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 59 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 782
TRT:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 940 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33903
Sczerze mówiąc to u mnie wszyscy teraz opierają się na letrozolu nawet przy 500mg testa wystarczy minimalna dawka raz w tygodniu. Po co orac sobie głowę exe które cenowo wychodzi z 5-10 razy wiecej od letro?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

arimidex

Następny temat

Poziom testosteronu po cyklu

WHEY premium