SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ericka Khout/Grunt to odpowiednia motywacja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 901


To ja w miarę aktualne foto, odchudzam się już ponad rok, ale teraz zabrałam się do tego z prawdziwą pasją, dlatego zakładam ten dziennik, by mnie odpowiednio zmotywował do działania

Ważę 72 kg przy wzroście 168 cm, moim celem jest uzyskać ładną i zdrowo wyglądającą sylwetkę, więc nie mam ambicji zrzucać wielu kg, raczej chodzi o trening by ładnie wyrzeźbić to co już jest, pewnie wiąże się to z utratą kilogramów, ale nie tak radykalnie jak było bo zaczynałam z pułapu ok 117 kg

Trening: chaotyczny, to na co mam ochotę, bark regularności, ale przynajmniej 3 razy w tygodniu jestem w klubie fitness

Dieta: dopracowuję ją tutaj, licząc na rady i sugestie forumowicz, którzy już mi i tak bardzo pomogli.

--------------------

Czytałam i przeglądałam tu wiele wątków i tematów, im więcej tym bardziej czuję się laikiem, a myślałam, że już coś na temat odchudzania wiem...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
hej! powodzenia zycze i bede zagladac w kupie razniej, tez kiedys zrzucilam spora ilosc kilogramow, i teraz walcze z tym co mi sie z cialem zrobilo po diecie bez cwiczen :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Brawo

Wpisuj sie systematycznie, a my bedziemy Cie pilnowac i dopingowac

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
Trening: chaotyczny, to na co mam ochotę, bark regularności, ale przynajmniej 3 razy w tygodniu jestem w klubie fitness
no to nie moze tak byc
trzeba miec plan
nie mozna cwiczyc na pałe bo z tego nic nie wyniknie, absolutnie nic!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Halo, halo, kolezanka napisala,ze schudla 45kg, to znaczy, ze ma pojecie jak sie je i trenuje. Troche lagodniejhttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/3.gif[/img], bedzie sie uczyc treningu silowego i diety a'la sfd. To tak na zachete, zebys Ericka nie uciekla, bedzie sie uczyc treningu silowego i diety a'la sfd. To tak na zachete, zebys Ericka nie uciekla, bedzie sie uczyc treningu silowego i diety a'la sfd. To tak na zachete, zebys Ericka nie uciekla[img]../../buziaki/7.gif" alt="" />

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Niesamowita przemiana To chyba najlepsza nagroda za wlozony wysilek. Fajnie,ze zalozylas dziennik. Trzymam kciuki za dalszy sukces i bede zagladac

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
BArdzo rzadko spotyka się Panie, które potrafią tak ciężko pracować nad swoją sylwetką i zredukować tyle kg.

POdziwiam i życzę dalszych efektów ponieważ jesteś osobą, która pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Również wyznaję zasadę, że dla chcącego nic trudnego.

Szkoda, że duża część kobiet z góry zakłada iż im się nie uda poddając się bez walki.

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2010-05-28 23:06:40

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 901
No to zacznę od dzisiejszej dietki:

PIĄTEK:

Tuńczyk w wodzie 70
Jaja kurze całe 70
Pomidor 80
jogurt milko straciatella 250
B:30 T:12 W:42 KCAL:396*


*Trochę mało i bez węgli :(
-------------
Tuńczyk w wodzie 60
Jaja kurze całe 70
Sałata 15
Pomidor 80
B:21 T:7 W:2 KCAL:156
----------------
58 Serek twarogowy ziarnisty 200
1506 lody twister* (71g) 71\
B:25 T:10 W:23 KCAL:287


*grzech w centrum handlowym, ale bardzo smaczny grzech
------------------
Mięso z piersi kurczaka bez skóry 150
Oliwa z oliwek 5
Papryka ?
B:32 T:7 W:0 KCAL:193
-------------------
makaron pełne ziarno (primo gusto) 50
Mięso z piersi kurczaka bez skóry 150
Oliwa z oliwek 5
B:38 T:8 W:32 KCAL:354*

*To po treningu było i zarazem ostatni posiłek, więc nie mam pojęcia, czy dobrze zrobiłam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 901
Witam, wszystkich bardzo miło was widzieć w moim dzienniku a przedewszystkim dziękuje wrong, bo to ona mi podsunęła ten pomysł.

Trening:
Dziś była godzina spinningu na średnio-zaawansowanym poziomie, normalnie teraz chodzę na fatburna, nawet mi się nazwa podoba.
Kiedyś miałam na tych zajęciach pulsometr i mi obliczyło że spaliłam 1100 kcal, ale nie wiem czy to w ogóle realny i wiarygodny wynik, pewnie bateria była na wyczerpaniu )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Witaj Ericka w dziennikach
Powodzenia w realizacji celu, dużo wytrwałości i siły w dalszej walce.
No i jeszcze raz gratuluję dotychczasowych osiągnięć
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 901
I teraz jeszcze wyjasnienia co do chaosu mojego treningu np teraz mam karnet 9 wejść do 1 czerwca, bo dostałam od koleżanki i mamy ambicje go ze znajomą wykorzystać do poniedziałku, wiem ze to mało racjonalne, ale ja jestem tylko biedna studentką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 901
Nie napisałam najważniejszego

B:147 T:44 W:99 KCAL:1386
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do poprawy!

Następny temat

pomoc na biceps.

WHEY premium