SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Energia z tłuszczu do budowy mięśni możliwa??

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 682
sniv ale faktem jest że u człowieka jeśli chodzi o energie ze składników odżywczych to jednak energia z węglowodanów jest najefektywniej wykorzystywana do budowy mięśni a nie energia z tłuszczu która to jak wynika z dyskusji jest marnym źródłem energii jeśli chodzi o budowe mięśni tak więc rozgraniczyć mogę to w sposób następujący :
korzyści z węgli w ujęciu wysiłkowym i anabolicznym to: efektywny wysiłek beztlenowy,efektywna budowa mięśni i siły
korzyści z tłuszczu w ujęciu wysiłkowym to efektywny wysiłek tlenowy natomiast w ujęciu anabolicznym to hmm pewnie jakoś tam sie przyczynia pośrednio,jednakże bezpośrednio w roli energii służącej do wtłoczenia aminów do budowy mięcha to jednak kiepsko



Zmieniony przez - Sigvarth w dniu 2008-05-19 19:30:33

"cierpliwość jest gorzka ale jej owoce są słodkie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
co do tej dlugosci zycia ludzi pradawnych to mysle istotniejsza kwestia niz dieta byla niska higiena oraz brak medykamentow, nie mowie, ze dieta oparta na tluszczu jest dobra ale to raczej nie przez nia ludzie tak krotko zyli mysle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 119 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4507
Zyli krotko bo glodowali, a wiekszosc chorob wynikalo z glodu.A glod glownie z wojen itd.Tak mi sie wydaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15595
Sigvarth, w znacznym uproszczeniu tak, ale spójrz np. na dietę CKD
https://www.sfd.pl/CKD_-_fakty_nie_mity_by_qaz-t161108.html
wszystko zależy od tego na metabolizm jakich mikroskładników ukierunkujesz organizm.

marek.c, kod genetyczny jest uniwersalny dla wszystkich organizmów (z kilkoma wyjątkami), różny genom w obrębie gatunków.

lifting weights, killing bears and eating whole eggs...

Blog: Lifting gets me High
http://www.sfd.pl/-t450694.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
Zyli krotko bo mogli zostac zabici przez tygrysa, odniesc rany i z ich powodu zginac bo nie znali medycyny.

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Czlowiek prehistoryczny umieral z powodu mocnej grypy bo nie wiedzial jak to leczyc (no chyba ze szaman dal ziola jakies).
Ale inny problem to kwestia regularnosci posilkow.

Wszedzie tlumacza nam aby jesc 5-6 posilkow dziennie w rownych odstepach czasowych i wtedy przyrosty beda najlepsze.

Sadze ze czlowiek prehistoryczny zarl 1 dziennie. A tygrys upoluje cos raz na 2-3 dni. Naje sie na maksa a pozniej odpoczywa. Miesnie ma niesamowite i wcale nie jest zatluszczony. Wiec o co tu chodzi?!

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Usunięty przez progress za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0

k**** mnie swezdzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
kolego nie zaleznie czy piszesz z sensem czy nie - Twoj login jak i podpis pod wypowiedziami bardzo mi sie nie podoba, nadaje sie tylko do likwidacji. Zatem jesli chcesz brac udzial w dyskusji proponuje zmien login jak i podpis, wyraż choc minimum szacunku do nas wszystkich ! bo w tej chwili mnie obrażasz !wszystkie tego typu zachowania będą likwidowane .
skoro ja jak i inni koledzy potrafia zachowac kulturę wypowiedzi tego samego oczekuje (domagam sie ) od Wszystkich innych kolegów odwiedzających nasz dział !
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 682
na ckd kiepsko sie buduje mase i siłe ba nawet mutacja ckd z opcją masową(tkd) gdzie wówczas sie dorzuca troche węgli jest o wiele mniej efektywna niż dieta zbilansowana na mase w której priorytet stanowią węgle

Zmieniony przez - Sigvarth w dniu 2008-05-21 14:45:51

"cierpliwość jest gorzka ale jej owoce są słodkie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
j.w
na dobra sprawe ckd nadaje sie dla zawodnikow majacych juz duza mase miesniowa , chcacych przedewszystkim uzyskac definicje , separacje , nie tracac przy tym miesnie /tracac ich minimum /.
pozdr
mc

IHS TEAM

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy psychika nas ogranicza?

Następny temat

sila

WHEY premium