SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Endomorfik, a kratka na brzuchu jest wogole sens?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5737
Tak naprawde to nie jestem do konca pewien ktory typ budowy to moj. Czy mezomorfczny czy endomorficzny. Zawsze bylem nieco bardziej przy kosci. Metabolizm mam dosc wolny. Zanim zaczolem cwiczyco to bodajze przy wzroscie 184cm wazylem 84kg. Obecnie by bylo 185cm 90kg. Troche tluszczyku mam ale zdaje sobie sprawe ze to w DUZEJ mierze moja wlasna zasluga. Po prostu mialem przez pewien czas (dosc dlugo) taki zly nawyk by po przyjsciu ze szkoly zaraz po obiedzie isc spac i b.czesto mi sie to zdarzalo. Teraz tak sie zastanawiam czy jest wogole sens stawiac sobie za cel kaloryfer przy tego typu budowie. Obecnie robie rano a6w wieczorem silka (raczej slabo) i aeroby (tutaj dosc intensywnie). Najlepiej jak by sie wypowiadaly osoby z w/w budowa ciala. A jeszcze lepiej by bylo gdyby zapodali fotki. Za madre odpowiedzi nagradzam sogami:P.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
34
nachlac sie nachlalem, towarzystwo dopisalo
ale ze dzien treningowy to wolalem sie zmyc wczesnie niz miec zakwasy na prostownikach przez tydzien

czekam az paczka dojdzie i lecee

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 93 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3403
Zastanów się czy dla klatki na brzuchu warto aż tak się męczyć - przy tym typie budowy jaki masz potrzeba wiele wysiłku żeby uwidocznić brzuch.

Nie wiesz co zrobić? Zrób kupę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5737
Sorki zle napisalem w 1 poscie. Zanim zaczolem cwiczyc wazylem 80kg przy wzroscie 184cm. Jesli chodzi o sam wysilek to mi to niestraszne . Gorzej jesli trwalosc efektow mojej ciezkiej pracy okaze sie niska. Chcialbym aby ktos z moim typem budowy sie wypowiedzial. Moze ktos planowal kaloryfer, badz ma go:).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1097
Ja podobnie jak ty mam wolną przemiane materii i też miałem zawsze sadełko...obecnie robie ABS II żeby złapac mase a potem planuje sobie to wyrzezbic...jestem zadowolony z ABS-a Na twoim miejscu bym sie starał o tą kratke na brzuchu, jesli wysiłek nie jest ci straszny to pracuj nad tą kratką...masz jakąś diete ułożoną??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3993
Rok temu przed wakacjami mialem podobny plan.
Od razu powiem ze udalo mi sie i juz po miesiacu widzialem nawet miesnie dolnej czesci brzucha.
Przepis?
- Dieta, ktora lekko zmedyfikowalem (ograniczenie wegli po 20.00)
- Aeroby, codzienna godzinna jazda na rowerze, stale tempo (30km/h)

Jesli uwazasz ze moze byc ciezko to dokup Fat Burnera i efekty musza przyjsc same.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 731 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3713
siema ja mam taki typ budowt tu masz moj brzuch przed redukcja
https://www.sfd.pl/temat260769/
masakra jak sie patrzy miałem bf% 26 co widac na fotce poprostu makabra gorzej byc nie mogło
teraz jestem od miecha na redukcji to foto jest z 21 kwietnia nastepne fotki zamieszcze 21-23 maja wtedy bedziemy mogli porównac czy jest jakikolwiek sens przy tego rodzaju budowie wakczyc o krate
zreszta mozesz sobie porownac czy masz podobnej budowy bebech nowe foty pokarze ci 21-23 maja
jestem na ostrej redukcji 4 treningi siłowe w tygodniu robie i codziennie walecze z aerobami i zażóciłem spalacza dzis mija 5 dzien odkad biore spalacz tłuszczu
pozdrawiam!!!!!!!!!!

http://www.sfd.pl/temat274664/  końcowka redukcji by rike

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5737
Diete mam, moze nie idealna ale jest. Staram sie utrzymywac na poziomie 2500kcal. Rano robie a6w, wieczorem silka (umiarkowanie)i aeroby dosc intensywnie. Ktos moglby mi powiedziec czy sa jakies szanse ze w ciagu 2 miesiecy bedzie jakis lekki zarys miesni na brzuchu? Cudow nie oczekuje. Obecnie waze tak jak napisalem 90kg wzrost 185cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 731 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3713
szanse sa zawsze ciezka praca i wydaje mi sie ze masz za duzo kcal w diecie a i co patrzałes ten brzuch masz ten sam typ czy inny?

http://www.sfd.pl/temat274664/  końcowka redukcji by rike

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
rikerson nie przezywaj tak , a do tematu, w linku z moimi fotkami( u dolu masz na 6 stronie taki miks fotek(chyba na sakej górze) miedzy fotka 1 a 2 jest ok 2-3 miesiecy roznicy , wiec zrobienie brzucha w tak krotkim czasie jest mozliwe( w moim przypadku bylo to bez diety)-aeroby 3-4 razy na tydzien, wtedy biegalem bez zadnego konkretnego planu, generalnie mozna powiedziec ze robilem cos w rodzaju hita tylko nie wiedzialem ze to hiit
edit zdjecia sa jakos pomiejszone, zaraz wrzuce pojedynczo 2 fotki

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2006-05-12 13:32:15

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984


maj-czerwiec

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984


wakacje

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z przedramieniem...nie wiem czy to normalne....

Następny temat

trening na mase do oceny

WHEY premium