SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efedryna długie stosowanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3827

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga

90

Wzrost

181

Obwód ramienia

40,5

Obwód klatki

115

Obwód uda

65

Obwód talii

87

Staż na siłowni

4

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

rotacja ( DT - wysokie węgle DNT - niskie )

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

aktualnie enan 200mg e5d, wcześniej brak

Opisz swój plan treningowy

P&P 4X w tygodniu

Cel cyklu

redukcja

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Stan zdrowia

15 - 20

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

dobry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 92 Wiek 50 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5278
Dla mnie efa to brak chęci do żarcia, fajne samopoczucie i kop na treningu. Tylko potem muszę zmuszać się do jedzenia i to dosłownie. Na redu brałem 60mg efy i 400 coffeine przez 6 tygodni non stop. Po ok. tygodniu ustały efekty uboczne jak poty, ciśnienie, drżenie rąk itd.. Pozostał brak łaknienia i to wg. mnie sprzyja redukcji. Ale to tylko moje odczucia. ( uważam ,że 2 tyg. on i 2 tyg. off to mit). A sama efa jest jednym z bezpieczniejszych środków na redu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Nom ja właśnie zawsze z rana daje efke co mi pozwala fajnie przez robotę przebrnąć i przeciągnąć pierwszy posiłek o kilka h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 391 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7158
LUCN badałeś po tym tarczycę ? Gdy skutki uboczne ustąpiły dalej czułeś kopa na treningu ?

Ta efka trochę zabija głód to prawda i dla mnie to zaleta nawet na masie bo jestem głodny i rzadko ale jednak wrzucam bo coś bym oje*** , cholina też fajnie blokuje głód




Zmieniony przez - mac044 w dniu 2017-01-23 22:44:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 174 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7050
efka+yoha+kofeina , u mnie efka nie blokowała tak apetytu za to yoha strasznie.Co do samej efedryny lecialem na niej z 2-3 msc traktując ją jako przedtreningówkę i przy 60 czy 65 mg było spoko. Przy 120 czy 160 rzygałem żółcią w trakcie treningu także nie polecam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Znam typów co efke lece caly rok jako stack przedtreningowy z cofa i nikt z nich nigdy nie narzekal ze po miesiacu juz nic nie czul. Jeden z lepszych spalaczy i wbrew pozorom bezpieczny srodek bo znam typa co na kokainie cwiczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tu masz fajny temat jak by Cię interesował:
https://www.sfd.pl/RELACJA_Z_REDUKCJI_-t1104690.html

Ale na pytanie co do tarczycy nie znajdziesz tam odp, bo leciało novo.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 174 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7050
SalvatoreLucania
bo znam typa co na kokainie cwiczy

Tyle dobrego że koko , widziałem takich co po krysztale za 30 zł machali sztangą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 391 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7158
SalvatoreLucania
Znam typów co efke lece caly rok jako stack przedtreningowy z cofa i nikt z nich nigdy nie narzekal ze po miesiacu juz nic nie czul. Jeden z lepszych spalaczy i wbrew pozorom bezpieczny srodek bo znam typa co na kokainie cwiczy


No w sumie koko to też dobra przetreningówka i naturalna


Zmieniony przez - mac044 w dniu 2017-01-24 09:26:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Tak się zastanawiam... gdzie kupić efedrynę?

Wesoły wegan :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wysypka, swędzenie włosów-metanabol

Następny temat

enan + deka

WHEY premium