SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efedryna długie stosowanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3829

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga

90

Wzrost

181

Obwód ramienia

40,5

Obwód klatki

115

Obwód uda

65

Obwód talii

87

Staż na siłowni

4

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

rotacja ( DT - wysokie węgle DNT - niskie )

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

aktualnie enan 200mg e5d, wcześniej brak

Opisz swój plan treningowy

P&P 4X w tygodniu

Cel cyklu

redukcja

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Stan zdrowia

15 - 20

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

dobry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 391 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7158
Kruszek
Tak się zastanawiam... gdzie kupić efedrynę?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W aptece możesz dostać tussipect,ale to na receptę jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Chyba że masz ten błysk w oku to pani Ci da..... bez recepty paczke :P
Starczy Ci na tydzien :)
Potem kolejna akcja z ta samą pania ale tym razem kwiatka kup :) itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 391 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7158
Salvatore ty tu chyba namawiasz do korzystania z większych dawek tussi skoro jedna paka na tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
mac044
Salvatore ty tu chyba namawiasz do korzystania z większych dawek tussi skoro jedna paka na tydzień


Nikogo do niczego nie namawiam tylko stwierdzam fakty
To ile na porcje łykasz efki?
Bo tabletka 15mg Tussi to raczej zawsze u mnie na poczatku szła a potem i do 3 sie dochodziło jak juz bf chcialem na maksa dopalic.



Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-01-28 14:08:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 391 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7158
No właśnie ja dopiero zaczynam to jedna dziennie leci

Zobaczymy jak to będzie planuje się dosyć szybko wyciąć, ale celuje że dojdę do minimum 2 przed treningiem, na koniec redukcji, dlatego zrobiłem zapas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
mac044
No właśnie ja dopiero zaczynam to jedna dziennie leci

Zobaczymy jak to będzie planuje się dosyć szybko wyciąć, ale celuje że dojdę do minimum 2 przed treningiem, na koniec redukcji, dlatego zrobiłem zapas


Ja jeszcze pod koniec redu yohimbine do efki dodawałem zeby dopalic boki czy dól pleców ale Ty skup sie na ta chwile tylko na efce i stopniowo powoli obserwując organizm zwiększaj dawke ale moze sie okazac ze i te 15mg juz da rade przed dłuzszy czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 250 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2685
J/w dawki to kwestia indywidualna i trzeba je dobierać pod siebie

Czasami mniej da lepszy efekt ,a na pewno zminimalizuje sajdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 391 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7158
Na razie to ja jestem na redukcji 6 dzień to według mnie bez sensu jest wrzucać teraz ponad 15mg, przez ten prawie tydzień zgubiło się trochę wody i fatu, sylwetka na + i oczywiście głodu tak bardzo nie czuć, a jak się ma tak jak ja, że na masie też można poczuć głód to blokada głodu się ceni tym bardziej w dniach low fat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Po raz drugi pisze ze nikt Ci nie kaze jesc od razu mega dawek bo na 15mg spokojnie polecisz jeszcze kilka tygodni to raz a dwa poziom Twojej tkanki tłuszczowej jest pewnie dosc wysoki ale jak juz sie zdecydowales na silne splacze i jestes dorosły to Twój wybór a ja moge tylko cos tam podpowiedziec...
U mnie 45mg przed treningiem szlo dopiero po 8 tygodniach redukcji i kiedy juz tego smalcu było niewiele.
Schody sie zaczynaja kiedy trezba zejsc ponizej 6-7 %bf a organizm juz odmawia posłuszenstwa i jedyne o czym myslisz to polozyc sie i najesc a tu i nici z lezenia bo trzeba jechać na trening i potem cardio zrobic a jeszcze potem posiłki nagotowac itd a kiedy przychodzi czas jedzenia to posiłek zjadasz niosac talerz z zarciem podczas drogi z kuchni do salonu
Wiec w celu odżycia daje zawsze yoszke do calosci no i nieco wiecej efki do czego nikogo nie namawiam a wrecz odradzam bo ja swój organizm znam prawie 16 lat jak zareaguje na konkrteny specyfik a nieraz bylo nieciekawie ale przynajmniej człowiek nauczył sie reagowac na takie sytuacje.



Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-01-28 16:41:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wysypka, swędzenie włosów-metanabol

Następny temat

enan + deka

WHEY premium