SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Eclipse21 / BLOG / Ciągle z przeszkodami..

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13237
Ty to na dodatek jestes krasnalem.

Zmieniony przez - szary7 w dniu 2008-09-04 10:11:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
A Ty nie masz mięśni.

Eclipse,
skłony na wyciągu + wyprosty tułowia (lub reverse hypers lub good morning). 2-3 x w tyg. 8-15 powt.

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
Junior, co Ty za bzdury wypisujesz?

Dzień dobry odpada, dopóki nie naucze sie tego czego mam sie nauczyć. Tak samo Martwy, martwy na prostych nogach, chyba, że z samą sztangą żeby ćwiczyć napinanie prostowników.
Allahy, wyprosty tułowia - ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Dobra sylweta. Ciśniesz .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 414 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10194
Piszesz że masz przepukline jądra miażdżystego i... chcesz ćwiczyć?
Stanowczo ci to odradzam. Jesli to prawda, bo nie wiem jak fizjoterapeuta to widzial na prześwietleniu, to zrób czym prędzej rezonans lub tomo i pod nóż.

yeah buddy...light weight baby!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
Tak jak napisałem, to przepuklina tylno-centralna jądra miażdżystego z naciskiem na opone twardą na poziomie L4/L5, z tym, że ona mi sie nie przemieszcza, moge spokojnie ćwiczyć tylko musze pamiętać o jego radach i ćwiczeniach.
Roentgen mi nic nie wykaże, rezonans 500 zł, tomograf 200 zł i może na niego sie skusze, za jakiś czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 414 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10194
No nie wiem czy to tak duzo jesli chodzi o zdrowie. Polecam ci zrobic to jednak jak najszybciej, wybrac się do ortopedy ale też neurologa i zapomnieć o ćwiczeniach typu martwy ciąg czy przysiady ze sztangą.

yeah buddy...light weight baby!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Miejmy nadzieję, że nie będzie to aż tak poważne jak wstępna diagnoza. Podziwiam, że mimo przeciwności trenujesz dalej.

Zdrowia.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
Dzięki,

Martwy, przysiady, wiosło, wyciskanie stojąc - te ćwiczenia oczywiście, że odpuszczam na razie, a jeśli za jakis czas do nich wróce to od najmniejszego ciężaru i w pasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Nie wgryzam się w tekst (później).

Ale po zdjęciach wygląda na to, że masz nogi jak patyki. Bo łapy, klata nieźle.

Mało najszerszego.

A jestem Twojego wzrostu, więc wiem jak to wygląda, jak się waży mniej niż 80.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[b] Prosze o pomoc [/b]

Następny temat

Poradzcie coś bo sam nie wiem

forma lato