SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwne reakcje po diecie.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1422

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1195
Od ponad tygodnia odżywiam się dietetycznie i to może dziwne bo wcześniej tak nie miałem.. chodzi o to że często puszczam gazy. Pierdze, że tak powiem. Praktycznie z 10 razy na godzine. Nie wiem co robić, czemu tak mam? czy to normalne? Strasznie śmierdzi..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
bardzo prawdopodbone od dużej ilości białka w diecie czy zwiększeniu ilości błonnika po niektórych warzywach i źle skomponowanych posiłkach czy niedostatecznej obróbce ternmicznej

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1195
warzyw jem malo a bialka to nie wiem czy duzo jem
co do skomponowania posilkow to jakie są zasady?
bo na razie jem tylko zdrowo i to sie dla mnie liczy


Zmieniony przez - avert w dniu 2010-09-07 20:48:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
wklej co dziś zjadłeś powiedz po których posiłakch głównie występują gazy jeśli nie wiesz obserwuj

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1195
Ok wiec rano, owsianka z rodzynkami, w szkole kanapki razowe z serem topionym - wiem ze nie powinienem ale podobno lepsze od sera zoltego a nic innego nie mialem. Potem serek musli. na obiad fasolka po bretonsku. potem parowki z chlebem razowym, i nastepnie twarog z rodzynkami.
Mysle ze to od mleka. Bo to 1 co jadlem z rana i potem "pierdzialem". na pewno nie od fasolki

Zmieniony przez - avert w dniu 2010-09-07 20:54:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Nic nie ma to wspólnego ze zdrową dietą po pierwsze nie wiem jak zrobiłeś owsiankę.
Srek topinony po nim także mogą być nie wiem kto powiedział też że zdrowszy od żółtego to SYF !
Serek musli wtf?
pomijam fasolkę po której zazwyczaj są gazy ze względu na dużą ilośc rafinozy
dalej juz te parówki pominę wybacz ale nie ma sensu wszytsko do wymiany pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1195
sory ale musze cos jesc a nic innego w domu nie mam, a chce przytyć NA MASIE to chyba musze coś jeść NIE?


Eh wkurza mnie juz ta dieta, odkad na nia przeszedlem to praktycznie tylko chudne zamiast tyc na masie.. Cos mi tu nie gra..

Zmieniony przez - avert w dniu 2010-09-07 21:10:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
No faktycznie coś tu nie gra Pewnie to, że całe Twoje menu zjadam w swoje 2 posilki (z tym ze zdrowo).

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2010-09-07 21:26:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6121
hahahahaha < sory musialem

Czlowieku albo ty se robisz tutaj jaja albo po prostu sie ogarnij i zajrzyj do podwieszonych linkow.

Nie no ja tez mialem podobnie jak ty, ale to tylko na poczatku bo za duzo bialka wcinalem i teraz juz gra gitara .

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
avert proponuje więc wrócić do tego co wczesniej jadłeś a jak dorośniesz to zweryfikujesz co było nie tak... pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17400
avert, mialem tak samo przez pierwsze 2-4tyg, jeszcze takie smierdzace, ze szok;] i to co chwile, ale juz przeszo. Moim zdaniem to szok organizmu na duze ilosci bialka, wprawdze nie sa one duze, ale jak kiedys sie tak nie jadlo to teraz tka jest
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening przed szkołą co zjeść

Następny temat

Odżywianie

WHEY premium