SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziwne objawy w diecie na mase

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
od czwartku ,zeszlego tygodnia, zaczalem stosowac diete na mase i dziwne rzeczy sie dzieja. po pierwsze rano wcinam 100g platkow owsianych, 300ml mleka, 16g orzechow wloskich i 20 g rodzynek. po takiej zupce czuje ze zoladek nic juz wiecej nie przyjmie ale nadal czuje sie glodny (taki dziwny glod "w przelyku"). wczesniej jadlem 50g platkow i troche mniej pozostalych skladnikow i do tego kanapki i bylo oka. co jest grane bo z innymi posilkami tez mi sie tak zrobilo? po drugiezaczalem latac do kibla jak oszalaly:/ cos czuje ze to przez te platki bo ona chyba nie sa w pelni strawne przez organizm? ktos moze doradzic?

Student Turystyki i Rekreacji

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
ja tez mam problem z owsianymi. jesli uwazasz ze to one , to wylacz z diety na 2 tyg - bedziesz mial pewnosc

Zmieniony przez - Sachem w dniu 2005-01-25 15:54:31

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
zmieni na jakiś czas i zobacze efekty

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
j.w. zamien na jakis czas owsiane na cos innego i zobacz efekty.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
bez platkow z rana? tozto jak wyrok:D chyba bede musial wrocic do opcji kanapki+mniej platkow. poczekam jeszcze do konca tygodnia i zobacze co bedzie. a co moze byc przyczyna tego glodu bo w innych posilkach (2 sniadanie, kolacja) tez tak mam. wczesniej mialem diete "jedz synku az sie najesz":D czyzby zoladek za bardzo rozciagniety?

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
ktos bedzie sie jeszcze wypowiadal?

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
przeciez 3 osoby napisaly Ci to samo (odstaw i zobaczysz), czego jeszcze oczekujesz?

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
co do rozciagniecia zoladka - ja bym raczej powiedzial ze to skoki insuliny - wywal cukry proste z diety, jedz wiecej pelnoziarnistych produktow zbozowych, wiecej surowych wazyw

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
przy platkach miewam podobnie wiec bym sie nie przejmowal
co to znaczy, ze biegasz do kibla? biegunka czy po prostu czestsze wizyty?

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
czeste wizyty w ubikacji. a co do cukrow prostych to jem rano tylko te rodzynki i po treningu nalezna dawke. nie slodze, nie jem zadnych slodyczy. jedyne cukry proste w ciagu dnia to chyba tylko z warzyw.

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
normalka
wieksza ilosc blonnika i takie efekty

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolejna dieta do oceny

Następny temat

pytanie

WHEY premium