SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziki trener - opinie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 480
Niby taki face to face lepiej :) z drugiej strony jak nigdzie nie moglem znalesc opini , metamorfoz itd to chciałem tu zapytać:) Jest tez dość tani bo 150msc za full a na siłowni co drugi to trener i raczej ciezko trafic w tego dobrego :) a podstawy i to co kazdy zna to można z forum :) a wolałbym coś nowego innego itd :)

Pain is temporary pride is forever!!!

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349859
Coneco88
Niby taki face to face lepiej :) z drugiej strony jak nigdzie nie moglem znalesc opini , metamorfoz itd to chciałem tu zapytać:) Jest tez dość tani bo 150msc za full a na siłowni co drugi to trener i raczej ciezko trafic w tego dobrego :) a podstawy i to co kazdy zna to można z forum :) a wolałbym coś nowego innego itd :)


Bierz też pod uwagę, że i owszem tanio, ale w zasadzie to za sam plan diety/treningu.
Na trenujemy.pl nie masz nielimitowanego kontaktu, a miesięcznie jesteś ograniczony do 5 wiadomości, czy w zasadzie do 5 pytań.
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 480
Racja ale tez teraz trenerem można być po kursie online bez wychodzenia z domu , wiec na siłowni face to face cieżko zweryfikować który jest dobry :) a dwa jak mówie potrzebuje kogoś kto powie mi coś nowego , dobrze podejdzie bo jak mowie tryb zycia inny niz typowy kowalski .

Pain is temporary pride is forever!!!

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33092 Napisanych postów 23179 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278086
Podejdz do trenera na żywo i zapytaj jak wygląda współpraca, slaby trener powie ci ze płacisz a on ci układa plany i jest ok , a dobry trener najpierw powie ci że potzrebny jest wywiad ( ankieta ) że najpierw będzie chciał cię oglądnąć , sprawdzić mobilność , sprawdzi zakres ruchomości w stawach , jak wykonujesz głóne wzorce ruchowe i dopiero wtedy zacznie układac plan odpowiedni do twojego ciała , doświadzcenia i mozliwości .. To tak w skrocie , Dobry trener nie będzie cię zbywał a poświęci ci trochę czasu i to da się wyczuć kto jest dobry a kto dla kasy na odwal się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 726 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7376
Dziki trener to spoko gość, w większośći mówi szczerą prawdę, ale jakim jest trenerem i jak mocno się zna na tym sporcie to nie wiem. Jego kanał nie pokazuje jakoś dużo filmów merytorycznych albo z treningów, jedynie parę pierwszych filmów coś tam o siłowni i o tym jak trenować gada, ale no nie wiem, ja bym się na twoim miejscu zastanowił, popytał kogoś co brał od niego plany treningowe i żywieniowe. Więc pochopnie nie kupuj od niego bo nie wiadomo jaki on jest, zastanów się pierwsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699731
Najlepiej zrób casting
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 480
Najlepiej casting i jury :D ale no jak mówie nigdzie opinii , a zależy mi , nawet aby rmiał pojecie o saa i w tej kwesti diete treningi itd.

Pain is temporary pride is forever!!!

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33092 Napisanych postów 23179 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278086
skoro nie ma opinii to posłuż się jego filmikami do wyrobienia sobie opinni na czym on zarabia :D szukaj dalej , ja bym go odpuścił osobiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 480
a czy np Michał Wrzosek ? Opini ma dużo pozytywnych:) a nie chce już tworzyć nowego tematu :)
1

Pain is temporary pride is forever!!!

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349859
Myślę, że do Michała możesz śmiało uderzać, o ile przy takim obłożeniu zajęć ma jeszcze miejsca.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bcaa

Następny temat

Czy powinienem wejść na mase?

WHEY premium