SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy by BORECKY

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2979
z czego ty chcesz ten fat zrzucac ?? :D

believe hope focus push drive
#the return

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chcę nauczyć organizm korzystania z tłuszczu, palić tłuszcz i jednocześnie zyskiwać mięśnie, zawsze jest coś do zrzucenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co myślicie o takim rozkładzie?
PON KLATA + BRZUCH
WT PLECY + PRZEDRAMIĘ
ŚR BARKI + BRZUCH
CZW BICEPS + TRICEPS + PRZEDRAMIĘ
PT NOGI + BRZUCH

Dietę zostawiam, jak nabiorę trochę więcej masy to pomyślę o tej tłuszczowej.

Zmieniony przez - borecky w dniu 2013-04-15 09:59:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3055
Wydaje mi się, że nie ma sensu trenować 2x przedramion, a zwłaszcza po plecach, kiedy i tak dostają one po d*pie w czasie wiosłowania itd. Poza tym 3x brzuch to może już być za dużo, cały czas się słyszy, że więcej wcale nie znaczy lepiej, no i warto wziąć pod uwagę, że treningi brzucha sąsiadowałyby bezpośrednio z treningiem pleców, no a jednak jakieś wypoczęte mięśnie powinny ten nasz kręgosłup trzymać ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzi mi o 3 bardziej lajtowe treningi brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2979
co ty brzuch trzeba cwiczyc, ale chyba lepiej 2 razy a mocniej. tylko nie wiem jak połaczenie, chyba lepiej zeby brzuch odpoczał dzien po plecach i nogach, bo wtedy jest najbardziej obciążony. chociaz jak mam byc szczery to siedziałem w necie mega duzo i ile artykułów na temat brzucha tyle opini

believe hope focus push drive
#the return

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra to zrobię 2x w tyg, ABS 2 jest dobry?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3055
Ja zaczynając przygodę z siłownią, trenowałem brzuch 2x w tygodniu właśnie systemem ABS i zanotowałem spory progres jeśli chodzi o wytrzymałość i siłę brzucha. Nie wiem czy wizualnie to pomogło, bo miałem za dużo tłuszczu żeby to ocenić, ale można było "wymacać" kratę
tylko że miałem wtedy problem z utrzymaniem się długo na drążku, brakowało mi silnego chwytu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a podział, dół brzucha, góra brzucha, skos i wtedy na 3 dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4623
Mozesz sobie zrobic 2x week po 3 cwiczenia z kazdegO(dolne,gorne,skosne) po np 3-4 serie 12-15 powtorzen

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

Pomogłem daj SOG`a :d

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tabletki a proszek.

Następny temat

CM3 TREC

WHEY premium