SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy - powrót do zdrowia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Witam! Nie wiem czy samemu mozna czy musi ktos to zobic ale chcialbym zalozyc dziennik pt "powrot do zdrowia" obecnie mam kontuzje ale nie chcialbym calkiem rezegnowac ze sportu, mam 17 lat a kontuzja sa wypukliny na odcinku ledzwiowym, silowo nie cwicze, diete tez rzucilem jak sie dowiedzialem ze nic nie moge. Ale postanowilem sie zebrac I osiagac 100% na moje mozliwosci. Bede tu wstawial co je, jakie aktywnosci wykonuje w ciagu dnia, a takze kwestie zwiazane z fizjo, w piatek mam najblizsza wizyte, od miesiaca jakos lepiej sie nie czuje wiec gdy teraz nie uslysze konkretnych postepowan leczenia to zmieniam fizjo..
Zaczynamy prowadzic dziennik!
Pozniej wrzuce cos o sobie, moze jakies zdj jak bylo przed kontuzja a jak jest teraz... :-/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
witaj, dziennik mozna zalozyc samemu.
jaka kontuzja miala miejsce?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Bol w odcinku ledzwiowym, na zdjeciu wyszlo kilka wypuklin, innych zmian nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
pytam, bo jak na 17 lat, az malo wiarygodne, ze problem wypuklin wzial sie z powietrza, wiec myslalem, ze moze byl jakis czynnik, ktory uszkodzil kregoslup

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62315 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777867
Będziesz w tym temacie prowadził swój dziennik>? Jeśli tak to zmienię Ci odpowiednio nazwę tematu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Popatrz jak wyglądają dzienniki innych użytkowników i załóż osobny temat. W pierwszym poście przedstaw swoją osobę i wstaw pomiary + foto sylwetki.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Nie wiem czy bol jest od wypuklin ale wyszly na zdjeciu rtg, bylo to spowodowane najprawdopodobniej zbyt intensywnymi cwiczeniami na silowni,wieczorem zrobie temat I wszystko jak mowicie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dipyyy

Następny temat

Początkujący oczekuje krytycznej oceny

WHEY premium