SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy{Ttoomek}

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
No kcal bede musial podbic bo bede dodawal bieganie 4x w tyg, nie zgodze sie z toba z tym lenistem i ze jem to na co mam ochote, z dieta wracam na 100% jak dostane te probiotyki, kupuje sobie teraz w weekend gainera zeby zamienic jeden posilek, wrzuce Ci zaraz diete jaka sobie ulozylem, przyznam sie ze ostatnio zaniedbalem, ale duzo to wlasnie z powodu tych wzdec.. Nie wiem co moge dac na sniadanie zeby tych wzdec nie bylo, bo platki owsiane nie, chleb nie, jaja nie, to co dac?? no i z tym snem mam problem w weekend zeby chodzic wczesniej spac i wstawac normalnie rano. A teraz zjem tunczyka z makaronem. Po czym oceniasz ze jem to na co mam ochote? Dieta by byla jak mowilem, gdyby nie te wzdecia.. Ale zaraz polece do sklepu i pokombinuje cos.

Zmieniony przez - Ttoomek w dniu 2013-03-19 11:57:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Zacznij jeść normalnie ;) Ryż, kasze,makarony itd itd. Na śniadanie możesz jeść rybę z makaronem np. Nie pij wody podczas jedzenia i zobacz jak to będzie za parę dni. Od razu po zjedzeniu też możesz nie pić. Unikaj tłustego jedzenia w sensie jak robisz pierś z kuraka zrób ja na suchym teflonie bez dodawania jakiś panierek albo dużych ilości tłuszczy. Jedz regularnie te posiłki i hmm póki co to tyle. Jeśli po takim jedzeniu i regularności problemy nie ustąpią trzeba będzie się zająć tym poważniej. Pamiętaj też żeby nie jeść za szybko i dokładnie przeżuwać jedzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38694
Ttoomek
Dieta by byla jak mowilem, gdyby nie te wzdecia.

Zmieniony przez - Ttoomek w dniu 2013-03-19 11:57:13


Wroc. Odwrotnie. To wlasnie prawdopodobnie PRZEZ taka diete masz wzdecia.
Mowie Ci, idz do lekarza, to naprawde wyglada na zespol nadwrazliwego jelita, masz dokladnie takie same objawy jak ja mialam. Swoj problem rozwiazalam w tydzien - szkoda Twojego czasu bo juz z nim sie pol roku meczysz.
Jesli chodzi o owsianke na sniadanie to powinna byc ok (owies nie ma glutenu).
A Nowy dobrze Ci radzi, naprawde.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Wiem ze dobrze mi radzi, chodzi mi o to ze jak zjem owsianke z zimnym mlekiem to brzuch boli pozniej, a skolei owsianke jak zostawilem na noc to ciezko mi ja zjesc bylo, a w jaki sposob rozwiazalas swoje problemy w tydzien?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38694
Owsianke sie gotuje! Ja robie na wodzie - zagotowuje wode, wrzucam platki i na malym ogniu popyrkam ze 2 minutki az sie ladna papka zrobi. Wiem ze niektorzy na GOTOWANYM mleku robia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
No wlasnie, a gotowane jak jem to mnie az na wymioty bierze ;/

@edit, trenujac boks 5x w tyg i bieg 4x w tyg to ile kcal powinienem miec? Kalkulator bmr wykazal mi 3500kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38694
Ttoomek
a w jaki sposob rozwiazalas swoje problemy w tydzien?


Poszlam do lekarza i przepisal mi lek ktory biore tylko jak mam objawy nadwrazliwego jelita (kilka razy w przeciagu paru lat po kilka dni - pomoglo). Bez lekow mialam non-stop wzdecia, jakbym w ciazy byla :)

Ps. To nie jedz owsianki - moze jakas jajecznica albo omlet? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Wywal tą owsiankę w cholerę.. to jest syf. Mleko jak i ta cała owsianka może się przyczyniać do wzdęć.. Daj sobie z tym spokój. Masz multum innych produktów.
Ja bym przy twoim wzroście obstawił około 4000kcal ;) Zależy ile chcesz biegać. Ale jak ty ledwo dziobiesz 2500kcal to nie przejdziesz na 4000kcal od razu, wątpię, że na 3500wejdziesz. Spróbuj podbijać od 3500.. np bo 4000kcal może okazać się za dużo chociaż tak nie uważam ale to różnie bywa. Organizm rożnie reaguje. Ja potrafiłem wcinać po 4500kcal i nie przytyć ani kilograma.

Zmieniony przez - MrNowy w dniu 2013-03-19 12:57:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Nowy, jak tak uwazasz to te 3500 napewno wystarczy :D nie wiem co zjesc na to sniadanie? O 11 np. bedzie tunczyk z makaronem, przed treningowo kurczak z ryzem albo makaronem to co na sniadanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Ziemniaki,makaron,jajka,ryż,kasza,kurczak,,wieprzowina wybierz coś sobie z tego. Nie musisz jeść ciągle co innego. Możesz i 3razy dziennie jeść np ryż. Bazowałbym bardziej na ryżu,kaszy,ziemniakach ale na śniadanie to nie jest zbyt dobry pomysł. Makaron mi najlepiej odpowiada na śniadanie ale z jego ilością też bym nie przesadzał.. lepiej bazować na tym co wymieniłem wyżej. Pokombinuj sobie tak i wklej nam to co wymodziłes.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEMINARIUM MUAYTHAI KRAKÓW NOWA HUTA 1.12.2012

Następny temat

Pomoc Boks

WHEY premium