SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy{Ttoomek}

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
Ttoomek
Git, w takiej intensywnosci musi byc podwojna porca bcaa powder jezeli chodzi o regeneracje?


najlepiej jak normalnie do każdego treningu będziesz dorzucał bcaa.w porcji 1g czystego bcaa (nie prochu)!/1kg masy ciała.najlepiej przed treningiem np dla mnie 10g bcaa+10gbcaa w trakcie treningu

co do sauny to pamiętaj że jest ona niewskazana przy robieniu szybkości,basen również ale to raczej dotyczy zawodowców.nam nic się dużego nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Chodzi mi o regeneracje czy cos zeby byla lepsza, bede pil 7g czystego bcaa przed treningiem i 7g w trakcie treningu, to nie wiem czy po prostu dac sobie ze raz basen albo sauna w tyg musi byc czy cos? Czy lepiej nie dawac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
warto dać sauna i basen jak najbardziej na regenerację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Okej to jak zaczne bardziej ostro trenowac to to zrobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
25.02.2013



Posilek 1-(07.30):
-ok. 300g mleka z platkami cherrios(nie mialem gdzie juz kuic platkow owsianych)

Posilek 2-(11.30):
-100g ryzu
-125g lososia

Posilek 3-(17.30):
-talerz rosolu
-2 kanapki z szynka

Posilek 4-(22.30):
-300g banana
-talerz zupy ogorkowej



Przed treningiem:
-9g bcaa
-5g beta alaniny
Podczas treningu:
-9g bcaa
Po treningu:
-Olimp - Vita-Min Multiple Sport
-Olimp - Gold Omega 3 sport edition
Na noc:
-2 tab zma




-skakanka 10min
-walka z cieniem i 3x 10 pompek, brzuszkow, skokow
-na poczatek troche na worku, skupialem sie na prawym sierpie i lewym prosty zeby dobrze i szybko to razem siedzialo z kombinacja
-i druga polowa treningu to tarczowanie, niestety kombinacji nie zapamietalem.



W koncu przyszly suple!!! Pierwsze wrazenie po beta alanine to ze mnie wytelepalo na maksa a mrowienie nie zbyt przyjemne po calym ciele Mam nadzieje ze sie przyzwyczaje do tego, bcaa mango melon srednio smakuje, mieszalem 9g z 400ml wody i jakos kwasne bylo. Ponizej zamieszczam zdjecie jakie suple bede teraz stosowal.




Zmieniony przez - Ttoomek w dniu 2013-02-27 00:13:17

Zmieniony przez - Ttoomek w dniu 2013-03-03 13:11:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
26.02.2013



Posilek 1-(07.30):
-ok. 300g mleka z platkami cherrios

Posilek 2-(11.30):
-100g ryzu
-125g lososia

Posilek 3-(17.30):
- cos tam zjadlem nie pamietam co

Posilek 4-(22.30):
-300g banana



Rano:
-Olimp - Vita-Min Multiple Sport
-Olimp - Gold Omega 3 sport edition
Przed treningiem:
-9g bcaa
-5g beta alaniny
Podczas treningu:
-9g bcaa
Na noc:
-3 tab zma







-skakanka 10min
-walka z cieniem i 3x 10 pompek, brzuszkow, skokow
-prawy p + lewy p.
-prawa reka patrzymy na dystans dwa rady, i jak widzimy dobry dystans to uderzamy lewym prostym

nie bede pisal w pomniejszonych wersjach bo uczyylismy sie tego po troche a calosc kombinacji wyglada tak:

-lewy p + prawy sierp + lewy p + blok lewa reka na glowe + blok na watrobe + blok prawa reka na glowe + lewy sierp + unik na dol + lewy p + prawy sierp + lewy prosty + blok na lewy dol + lewy podbrodkowy + lewy sierp + unik na dol + lewy p + prawy sierp + unik na dol + prawy sierp + lewy p

i to bylo na tyle w ten dzien

PS. nie zrobie wpisek az do poniedzialku poniewaz w wtorek cos mnie przeziebienie wzielo i w srode nie poszedlem na trening + slabo jadlem, w czwartek scisneli mi abrdziej aparat no i bol tak samo nie pozwolil mi na jedzenie normalnych rzeczy.. opisze niedziele jak cos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38694
Zdrowiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Nie no juz jest okej, zdrowy jestem juz, zeby jako tako bola jeszcze ale mam nadzieje ze dam rade zjesc bez problemu jutro. Nie dlugo kupie odzywke i moja dieta bedzie chyba wygladac tak:





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
03.03.2013



Nic konkretnego i nie zbyt duzo bo jakos zle sie czulem w tym dniu, rosol ,lasagne, jakies kanapki, no i czekoladek troche zjadlem po ktorych mnie zmulilo



-5g beta alaniny
-Olimp - Vita-Min Multiple Sport
-Olimp - Gold Omega 3 sport edition
-3 tab zma

04.03.2013



Posilek 1-(07.30):
-80g platkow owsianych
-300g mleka

Posilek 2-(11.30):
-3 kanapki z szynka i serkiem topionym
-200g twarogu

Posilek 3-(17.30):
-2 kanapki z serkiem
-talerz rosolu

Posilek 4-(23.00):
-200g banana
-2 talerze rosolu



Przed treningiem:
-9g bcaa
-5g beta alaniny
-1 tab kofeiny
Podczas treningu:
-9g bcaa
Na noc:
-3 tab zma
-Olimp - Vita-Min Multiple Sport
-Olimp - Gold Omega 3 sport edition





-skakanka 10min
-walka z cieniem i 2x 10 pompek,brzuszkow, skokow
-2x po 1min deska na łokciach i palcach
SPARING
-1 runda tylko prawy prosty i prawy podbrodkowy
-2 runda to samo
-3 runda jeden bije same proste a drugi sie broni
-4 runda same sierpowe
-5 runda jeden bije same sierpowe a drugi sie broni
-6 runda jeden bije a drugi sie broni, wszystkie kombinacje dozwolone
-7 runda normalny sparing
-8 runda normalny sparing
-9 runda normalny sparing

Chyba nie pomieszalem, nie bylo mnie na treningu od wtorku wiec czulem sie w nie zbyt dobrej formie, skakanka itp. to sie ostro spocilem natomiast sparingi poszly mi lepiej niz myslalem, na poczatku nie mialem w ogole motywacji itp. ale jak juz sie zaczelo to zaczalem myslec. Pierwszy raz bylem tak wyluzowany podczas sparingu i sie nie spinalem dzieki czemu sie nie zmeczylem tak juz po dwoch-trzech rundach jak to bylo kiedys.

Przez ostatnie dni nie mialem checi do boksu jak nie chodzilem od wtorku ale jak juz dzisiaj wbilem na to sale i zaczalem cwiczyc to checi wrocily duze.

Zmienialismy caly czas sparing partnerow, ja normalne rundy mialem 2 z tym samym gosciem a ostatnia z innym, radzilem sobie z nimi bardzo dobrze, bralem ich na dystans, doskakiwalem, zauwazylem ze moja garda to moje nogi, duzo latwiej jest mi sie cofac itp. od ciosow niz je bronic. Raz swojemu partnerowi zrobilem kombinacje prawy prosty, krok do przodu prawy prosty i lewy prosty, ten lewy tak siadl na szczeke ze partner odlecial na dwa metry i o malo co na ziemie nie wpadl. Przeprosilem go jezeli mocno go uderzylem, z kolei ja sam nie czulem tego mocno.
Trening na + wrocily checi i do wpisow i do trenowania, pozdro.





Zmieniony przez - Ttoomek w dniu 2013-03-08 22:51:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
05.03.2013



Posilek 1-(07.30):
-5 jajek
-3 kanapki z serkiem topionym

Posilek 2-(11.30):
-100g ryzu
-125g lososia

Posilek 3-(17.30):
-mini bulka z parowka
-ziemniaki pyree z ryba panga
-salatka z marchewki i odrobiona smietany

Posilek 4-(22.30):
-300g banana



Przed treningiem:
-9g bcaa
-5g beta alaniny
Podczas treningu:
-9g bcaa
Po treningu:
-Olimp - Vita-Min Multiple Sport
-Olimp - Gold Omega 3 sport edition
Na noc:
-3 tab zma




-skakanka 10min
-walka z cieniem i 3x 10 pompek, brzuszkow, skokow
-prawy p+lewy p

Dalej nie pamietam lecz tutaj pamietam ze mielismy interwaly, mamy hantle w rece 2 kg, normalna walka z cieniem i na znak trenera, 10x, skok w gore i pompka, normalne 10 pompek, kucasz i podskakujesz(nie stac w miejscu tylko podskakiwac i sie ruszac), i walka z cieniem jak najszybciej dasz rade, trener dawal rozne kolejnosci itp.
A na koniec dal 70/20 x4( 70s ciaglego uderzania i 20s przerwy)
70s jak najszybciej prawy p+lewy p, sierpowe, podbrodkowe, trener decydowal kolejnosc itp. To na tyle


06.03.2013



Posilek 1-(07.30):
-80g platkow owsianych
-300g mleka

Posilek 2-(11.30):
-100g ryzu
-125g lososia

Posilek 3-(19.20):
-ziemniaki duszone
-3 udka z kurczaka z piekarnika
-salatka z marchewki z jablkiem i odrobina smietany i cukrem



Przed treningiem:
-9g bcaa
-5g beta alaniny
Podczas treningu:
-9g bcaa
Po treningu:
-Olimp - Vita-Min Multiple Sport
-Olimp - Gold Omega 3 sport edition
Na noc:
-2 tab zma







-skakanka 10min
-walka z cieniem i 3x 10 pompek, brzuszkow, skokow

-prawy p+lewy p
-prawy p + krok do przodu z prawym prostym + lewy p + prawy sierp + unik na dol + prawy sierp + lewy prosty
-prawy p + lewy p. w miejscu, kazdy kladl sobie tarcze na ziemi przed jedna noga i widzial czy sie ruszal czy w miejscu stal
-prawy p. + lewy p. bez tarczy na ziemi ale dalej trzeba bylo sie nie ruszac

MALE INTERWALY
-tarczowanie, prawy p+ lewy p. krzyzujac jak najszybciej, nie wiem jak dlugo ale cos ok 1min, x2
-to samo tylko ze z sierpowymi x1


07.03.2013



Posilek 1-(14.00):
-80g platkow owsianych
-300g mleka

Posilek 2-(18.00):
-pizza z kurczakiem i ananasem( potrzebowalem zjesc cos na szybko a lodowke pusciutka mialem, a ze mieszkam 5m od pizzeri to zjadlem pizze, i wzialem z kurczakiem zeby troche bialka bylo



Posilek 3-(03.00):
- nie przyszedlem do domu po treningu tylko bylem u kolegi wiec dal mi do szamy taki chinski ryz z sosem i kurczakiem




Przed treningiem:
-9g bcaa
-5g beta alaniny
Podczas treningu:
-9g bcaa




-skakanka 10min, ostatnie 3 min na znak trenera zwiekszamy tempo
-walka z cieniem i 2x 10 pompek, brzuszkow, skokow, 1min deska na lokciach i palcach x2

- Dzisiaj mielismy bardziej takie kontrowanie, i troche na refleks, jak ktos uderza na mnie lewym prostym to go lapie reka i kontruje druga i takie rozne. Kombinacji zadnych duzych nie bylo jedynie co to lapie lewy prosty, kontruje moim lewym prostym pozniej prawy sierp i lewy sierp

Na koniec dal nam interwaly male , 50 brzuszkow, 50 pompek, 50 przysiadow, 50 skok i pompka, 50 uginanie kolan, w sensie robimy krok do przodu i schodzimy kolanem do ziemi i tak raz prawa noga raz lewa. Mielismy na to 15 min i kazdy robil jak chcial i jakim tempem mu odpowiadalo.

Trenera dzisiaj nie bylo bo pojechal do inneo miasta z zaawansowana grupa z naszej sekcji zeby sie troche posparowali, wiec jego brat trzymal trening Zauwazylem ostatnio ze poprawil mi sie duzo bardziej timing jezeli chodzi o lapanie ciosow, mam nadzieje ze tak samo bedzie podczas sparingu. Brat trenera powiedzial mi ze zle technicznie wykonuje pompki(jak juz zmeczony bylem) Wiec chce popracuje nad swoja techinka przy pompkach. Dzisiaj slabe jedzenie, jutro nie ma treningu z powodu wynajecia lokalu przez kogos. Moze to i lepiej bo po 5 dniowej przerwie mnie strasznie miesnie bola.



Zmieniony przez - Ttoomek w dniu 2013-03-09 00:37:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEMINARIUM MUAYTHAI KRAKÓW NOWA HUTA 1.12.2012

Następny temat

Pomoc Boks

WHEY premium