SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik by Darusia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1890
Tą dietę mam na co dzień . Ewentualnie jakieś małe niedociągnięcia ,że np przed treningiem i po treningu jest połączone a jak skończę ćwiczenia to już jem kolacje i na kolejny trening. Docelowo chce raz w tygodniu zmieniać węglowodany 'obiadowe' ryż/kasza/fasola/makaron i dokupić sobie surówki do obiadu ;/ chleb w końcu nie wiem jaki mam jeść , ponieważ u mnie na zakwasie nie ma chleba (bynajmniej jeszcze nie znalazłam) zwykły razowy jest nie dobry i teraz nie wiem jaki mam kupować .?


'Bądź pracoholikiem tylko i wyłącznie w pracy nad sobą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ta "margarita" to co to niby jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4416
Mnie ciekawi taka pozycja w Twojej rozpisce jak "Czyste białko" bez kalorii. Jak to możliwe?

Zmieniony przez - marcia1990 w dniu 2011-11-06 21:44:05

Jeden mały krok każdego dnia przybliża mnie do celu.
http://www.sfd.pl/marcia1990_/_redukcyjno_motywacyjny_spowiednik_:_-t789605.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1890
Na opakowaniu się nie doczytałam kalorii dlatego nic nie wpisałam :P Muszę sprawdzić i poprawić . Ta pizza margarita się więcej nie pojawi ;(

'Bądź pracoholikiem tylko i wyłącznie w pracy nad sobą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4416
Wszystko ma jakąś wartość odżywczą, a jeśli jej nie wpiszesz to sama siebie oszukujesz. To nie ma sensu. :)

Jeden mały krok każdego dnia przybliża mnie do celu.
http://www.sfd.pl/marcia1990_/_redukcyjno_motywacyjny_spowiednik_:_-t789605.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1890
Oki jedno białko - 4kcal . Muszę zapamiętać ;)

'Bądź pracoholikiem tylko i wyłącznie w pracy nad sobą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1890
MUSZĘ KUPIĆ JAJKA. Chyba sobie to na czole napisze ... A i może się orientujecie ile kosztują orzechy łuskane ? ;P

Dzisiejsza dieta , bez orzechów i bez śniadania (jajka)



'Bądź pracoholikiem tylko i wyłącznie w pracy nad sobą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Czemu masz tak dużo węglowodanów i tak mało tłuszczu?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1890
Ponieważ mam ryż biały do skończenia i wtedy brązowy kupie :)

'Bądź pracoholikiem tylko i wyłącznie w pracy nad sobą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1205 Wiek 12 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12066
a co ma ryż do skończenia do niespożywania tłuszczy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

Następny temat

Tonąca brzytwy się chwyta / Odtłuszczanie

WHEY premium