SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik by Darusia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1890
Pierwszy dzień ćwiczeń . Boże jak HIIT daje popalić , niby taki nie pozorny a czułam się jak po godzinie aerobów , więc jest moc ;)

Miska dzisiaj mi trochę nie wyszła ,ponieważ zjadłam tosty ;/ Jutro musi być lepiej ;)

'Bądź pracoholikiem tylko i wyłącznie w pracy nad sobą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe, a na jakiej podstawie twierdzisz, że zrobiłaś HIIT?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1890
Przeczytałam full artykułów o interwałach HIIT , wybrałam skakankę (docelowo chce biegać) i zrobiłam 3 serie 30x30 . Co prawda nie sprawdzałam tętna ponieważ nie mam pulsomierza ale efekt końcowy był mniej więcej taki jak opisywali ludzie na forach . ;)

'Bądź pracoholikiem tylko i wyłącznie w pracy nad sobą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To, co zrobiłaś to tylko trening interwałowy. HIIT to wyższa szkoła jazdy, wiąże się z umiejętnością pracy w zakresie maksymalnej konsumpcji tlenu (VO2max), a żeby osiągnąć taki poziom treningowy trzeba sobie na to zapracować wieloma, wieloma godzinami cardio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1890
:( Myślałam ,że to aż takie skomplikowane nie jest , szkoda . Chociaż interwałowy zrobiłam dobrze

'Bądź pracoholikiem tylko i wyłącznie w pracy nad sobą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1890
Kolejny dzień . Dzisiaj trening siłowy , jest moc . Niestety diety dalej nie mogę dopiąć na 100% ;/ Jutro to musi się zmienić .

'Bądź pracoholikiem tylko i wyłącznie w pracy nad sobą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Wpisuj co jesz, nawet jak nei jest dopięte na 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1890
Hmm ... Mam problem .Nic nie schudłam wręcz przytyłam ;/ Wiem ,że dieta nie była na maksa dopięta i dzisiaj ta pizza (wiem złe ,złe ,ale nie było w domu nic do jedzenia i tylko zamrożone mięso ;/) no ,ale żeby przytyć ? To już mnie dobiło :( Ćwiczenia były robione na 100% bez obijania . Nie wiem co jest grane .

Sobota :



Niedziela :



Waga : 72 (-1)
Obwód w biuście : 95 (0)
Obwód pod biustem : 78 (0)
Obwód talii w najwęższym miejscu : 83 (1)
Obwód na wysokości pępka : 90 (+2)
Obwód bioder : 95 (0)
Obwód uda w najszerszym miejscu: 61 (0)
Obwód łydki :37 (0)

Bardzo Was proszę o pomoc , bo już nie wiem co jest grane :((


Zmieniony przez - Darusia w dniu 2011-11-06 17:28:17

'Bądź pracoholikiem tylko i wyłącznie w pracy nad sobą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale jakiego schematu si etrzymasz po trzy ostatnie toje rozpiski diety sa kazda sobie.. nie jestem w stanie ocenic wplywu diety na ciebie. Niestety jakmasz klopot ze schudnieciem musisz zaczac trzymac sie schematu. trzymaj tluszcz w okolicach 80g maxymalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Dietę masz słabą, nie ma się co dziwić, że nie chudniesz.
Przeczytaj jeszcze raz atykuł "co jedzą lejdis" i popraw miskę.
Z czego przygotowane są krokiety?
Dlaczego ponad 1000 kcal pochodzi z margarity?
Dlaczego nie jesz pieczywa razowego, tylko jakieś syfy?
Gdzie są wypiski z pozostałych dni?

Samo się nie zrobi. Przyłóż się, a efekty zobaczysz.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

Następny temat

Tonąca brzytwy się chwyta / Odtłuszczanie

WHEY premium