SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy Rafał Spych..

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 85
Witam. Muszę przyznać, że życie jest nieprzewidywalne. Rozpoczynając przygodę z siłownią u kolegi w piwnicy jakies 10 lat temu , przez myśl mi nie przeszło, że dojdę do tego co już osiągnąłem. Może dla niektórych to niewiele - dla mnie dużo. Siłownię traktowałem jako miłe spędzanie czasu z kumplami, a dziś jestem po pierwszej redukcji. Od ponad roku trenuję pod okiem dobrego kolegi a zarazem trenera. On tak naprawdę zmotywował mnie do włożenia w treningi, dietę i cały plan dnia jeszcze większego wysiłku. Nie powiem, że jest lekko, raczej muszę przyznać, że jest mega ciężko. Wydaje mi się jednak, że warto. Nie wydaje mi się - wiem, że wejście na scenę podczas debiutów (jak się wszystko potoczy po mojej myśli) na przyszły rok i nie dostanie "bęcków" zrekompensuje ten trud. Dobrze, że wspiera mnie również żona, która potrafiła zaakceptować nowy styl życia i synek, który aż tak bardzo nie płacze jak wychodzę 4 razy w tyg na siłownę.

Poniżej zamieszczam fotki po pierwszej redukcji. Waga przed redukcją 105 kg, po redukcji 92,5 kg, aktualna waga 94 kg. Za ok 3 tyg zaczynam masę. Będzie dobrze bo wsparcie zaoferował również HiTec.

W kolejnym wpisie opiszę rozkład treningów, suplementacji, i diety

Pozdawiam.



Zobacz całość: http://www.K**.pl/dziennik-treningowy-rafał-spych-296148.html/#ixzz3EAehAZvG











Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19545
Góral?

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
raczej nie goral :) z centralnej Polski :) powodzenia Rafal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 85
No dzięki wam,napewną się przydadzą!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 85
Nie góral :) To tylko fotka w górach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
duzo ciezkiej pracy przed Toba .... forma wakacyjna mega dobra osiagnieta teraz pora wejsc na wyzszy poziom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 85
Tak właśnie zrobimy,wiem że będzie ciężko ale że warto się poświęcić.Poniżej mój jadłospis dnia;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 85
6:00

170 g płatki owsiane

40 g masła orzechowego

50 g odżywki białkowej

100 g owoców

syrop karmelowy 0 cal do smaku



9:00

130 g brązowy ryż

200 g piersi z kurczaka

100 g warzywa



12:00

130 g brązowy ryż

200 g piersi z kurczaka

100 g warzywa



15:00

130 g brązowy ryż

200 g piersi z kurczaka

100 g warzywa



18:00

700 g ziemniaki zapiekane

200 g piersi z kurczaka

100 g warzywa



21:30

50 g odżywka białkowa

50 g odżywka węglowodany złożone



23:00

300 g kotlety mielone wołowo-indycze


Zobacz całość: http://www.K**.pl/dziennik-treningowy-rafał-spych-296314.html/#ixzz3EeAJroek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ja musze zaczac jesc tak czysto jak podopieczny hahahha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 85
Dzisiejszy trening;



Klatka



Wyciskanie sztangi na skosie (maszyna smitha)

Rozpiętki ze sztangielkami

Wyciskanie sztangielek na skosie

Przenoszenie sztangielki



Biceps



Zginanie przedramion ze sztangą

Naprzemianstronne zginanie przedramion ze sztangielkami

Naprzemianstronne zginanie przedramion ze sztangielkami (łokieć wsparty o ławkę)



Brzuch



Unoszenie kończyn dolnych na ławeczce poziomej

Kółko

Skłony tułowia w przód z wykorzystaniem wyciągu górnego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Recenzja suplementów HI TEC NUTRITION by FaJa

Następny temat

HI TEC VIDEO - Trening Pleców i Dwugłowy

WHEY premium