SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Gawlak

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27869

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 494 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9173
Jaki masz plan treningowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
z miską ruszam tak jak powiedziałem jest coraz lepiej jak dojdę do tego co zaplanowałem to będę pisał teraz są jeszcze braki
czy potrzebny mi white flood ?? sam nie wiem dopiero jak spróbuje to Ci powiem no chyba że znasz lepszy produkt bez kreatyny :)
ten tydzień zwykły split podstawowe ćwiczenia a od następnego tygodnia metodą treningową shotgun :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Ogólnie pytam czy potrzebna Ci suplement przed treningowy :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Lepiej te 180 czy ile kosztuje ten specyfik wydać na dietę :] ale to moje zdanie, zrobisz jak chcesz :] Ciekawe jak metoda shotguna podziała na Ciebie. Ruszaj i zdawaj relacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
spoko od poniedziałku zaczynam do tego 2x w tygodniu treningi SW więc będzie ciężko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
No to michę musisz mieć dopiętą żeby organizm mógł się dobrze regenerować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Miałem pare porcji WF (ver.USA)i szału nie robił,pompa średnia,pobudzenie minimalnie lepsze i w dodatku brak apetytu po treningu co na masie jest szczególnie uciążliwe.Za tą cene lepsza są na pewno Plasma Pump lub NoxiPro (z tych co próbowałem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 494 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9173
Ciężko widzę, abyś złapał jakieś kilogramy ćwicząc dodatkowo stuki walki przy Twojej przemianie materii. Nie lepiej skupić się na jednej konkretnej dyscyplinie? Osobiście gdybym miał tyle siły co Ty względem masy ciała to nie wiem, czy nie zdecydowałbym się poćwiczyć trójbój, jednak tyle siły nie mam więc nie będę gdybał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
micha dopięta na 100% i masa pójdzie spokojnie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik Golombex

Następny temat

Dziennik dawid7737

WHEY premium