SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Dietetyczny, nowa odsłona, nowe możliwości ..

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14473

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
i jak teraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2697
U mnie kolor zielony super Jednak własnego produktu dalej nie zapisuje. Po odświeżeniu strony własny produkt znika z rozpiski i na zrzucie tez nie ma (firefox)

A czy będzie możliwość dodania nazwy diety do daty? Tak jak było w starym np. układając menu na dany dzień data jest automatycznie na zrzucie widoczna ale fajna opcja byłaby możliwość dodania czegoś swojego. Np. który dzień diety, jaka to dieta itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
zaraz będzie
co do reszty to ten dziennik ma lekko inny cel
ma być superszybkim narzędziem, w jednym widoku do wpakowania go w profil usera

kombinowac nadal będziemy ale nie mozemy przekombinować

w kazdym razie zostaną oba
wiec do wyboru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
w kazdym razie zostaną oba
a ja dziś od południa nie mogę zalogować się na stary, mieli i mieli logowanie bez efektu.

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
w liście produktów jest Jogurt Litessa i Jogurt Linessa
obydwa mają ten sam rozkład, wyrzućcie proszę Litessę - literówka musiała się komuś zdarzyć

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Próbowałam zrobić na jutro. Przy próbie wybrania chleba żytniego razowego nie zapisuje się wybór (wraca do "wybierz"). Używam Firefoxa wersja 3.0.19.

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
jeszcze produkt : soczewica zielona z ryzem brazowym ma zamienione wegle z tluszczami, to ja go podawalamkiedy i nie wiem czy zle podalam czy cos sie pokrecilo


w CHROM nadal nie mozna wybrac produktu

Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2011-04-07 18:54:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
jutro naprawimy
to co jeszcze jest nie tak

jakie opinie jak na tę chwilę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
mi sie bardzo podoba. ladne kolory, przejrzyscie.
widac kalendarz i rozklad kalorii w poszczegolne dni, jets to bradoz pomocne w przypatku rotacjii, poniewaz odrazu widze, jakie dni byly i jak rozplanowac kolejne.
Najwieksyz plus za mozliwosc edycji posilkow, dodawanie usuwanie prodkutow z posilku i zmina gramatury !!! obecnie nie dziala mi nowy, ale jak wpisze z starym to w nowym moge edytowac i zmieniac dowolnie gramature :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
trochę na około heheh
naprawimy

baza jest ta sama wiec może cos z tego tytułu się chrzani
ale dopracujemy to na perfecto
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

try_this/ atak na tłuszcz! redukcja

Następny temat

Lady Di- Wyszczuplenie ciała.

WHEY premium