SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Dietetyczny, nowa odsłona, nowe możliwości ..

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14476

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
aha w tym nowym jest chyba bardziej precyzyjnie
i nie powinno być różnic w zrzucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
To, żeby na ekranie i na zrzucie było to samo

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
w nowym jest inaczej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Bull z nowego nie mogę korzystać, wiele razy pisałam, że nie mogę sobie nic zaplanować wcześniej bo mi mieli w Mozzilli przy przejściu do następnego dnia, a w Explorerze nie mogę usuwać produktów.

Zmieniony przez - martasi w dniu 2011-04-14 11:56:22

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Basia spróbuje to wyjaśnić i Ci pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 863 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42841
martasi, możesz "roboczo" produkty zerować wagowo - a potem sobie ładnie posprzątać w starym - zawsze jakieś rozwiazanie na teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Bull, dziękuję

loferne to już wolę w jednym robić, mniej roboty

Zmieniony przez - martasi w dniu 2011-04-14 12:06:28

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8276
ten błąd masz od razu po zalogowaniu? czy możesz edytować dany dzień (dodawać posiłki, produkty)? jaka wersja ff? mogłabyś załączyć jakiś zrzut swojego widoku kalendarza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Basia-N pytasz o złe podliczanie w starym, czy niemożność przejścia do dnia innego niż obecny w nowym?

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8276
o to drugie poprawiam nowy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

try_this/ atak na tłuszcz! redukcja

Następny temat

Lady Di- Wyszczuplenie ciała.

WHEY premium