SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dysproporcja niektórych mięśni

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1709

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

18

Waga

63

Wzrost

180

Cel treningowy

Masa

Staż treningowy na siłowni

6 miesięcy

Uprawiane inne sporty

Głównie siatkówka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Gryf lekko łamany, hantle i drążek.

Dieta

Jest

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Jak narazie brak

Zażywane suplementy

RX Gold Max Gainer 22

Ostatnio przerabiany plan

Split

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nie sprawdzałem bo tyle sprzętunie mam, ćwiczę na tym co mam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
No to jest udręka, ja nabrałem 5 cm w pasie i rowerek stacjonarny poszedł w ruch :) Gdyby tak 5 w łapie się odłożyło to bym przeżył :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106014
4,5 cm w 6 miesięcy? chyba nie myślisz że to mięsnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie koleś na Mutant Massie od wakacji skoczył z 31cm do 38 ale widać że to prawie sam tłuszcz. Spasł się chłopak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Na łapach nigdy nie odkłada mi się tłuszcz, kabel cały rok na wierzchu(genetyka). Wiem że to głupio brzmi ale na tamtą chwilę jak trenowałem głównie ręce, spożywałem odżywki typu gainer i białko i ręce rosły mi błyskawicznie. Tyle że w następne 6 miesięcy zrobiłem tylko 1,5 cm. Także to jest trochę jak z armagedonem na łapy- w miesiąc rosną 1,5-3cm a potem stagnacja

Wolałbym na łapach nabierać trochę masy bo zimą gdy przymasuję na całym ciele to łapa chuda do reszty się robi. Dodam że przez te drugie 6 miesięcy była już dieta, suplementy, witaminy i treningi z głową


Zmieniony przez - justtraning w dniu 2014-01-29 13:02:45

Zmieniony przez - justtraning w dniu 2014-01-29 13:54:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U niego to strasznie wygląda ale myśli że KOKS z niego. U mnie jak narazie przedramiona rosną ale zobaczymy za miesiąc jak efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Powiem Ci szczerze że łapy mają bardzo duże znaczenie, przynajmniej dla wielu ćwiczących. Ja osobiście chciałbym mieć sylwetkę opartą na dobrych barkach i ramionach( nie zalanych)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106014
3cm łapy w miesiąc? chyba na sokach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Niedawno gdzieś widziałem na sfd że z sondy która była przeprowadzona z w związku z tematem armagedona wynikało że najwięcej osób przybrało w obwodzie od 2 cm do 2,5 cm na tym treningu. Ja tam go nie stosowałem ale podobno jest skuteczny ale drastyczny.

Chyba że użytkownicy sfd kłamali...


Zmieniony przez - justtraning w dniu 2014-01-29 14:53:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 795
3cm to ciezko by bylo na lapie w miesiac, ja ok 3cm w 3miesiace i uwazam ze to super wynik (na sucho) :)

Zmieniony przez - allan89 w dniu 2014-01-29 15:16:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
No bo taki stały postęp jest nie możliwy(po miesiącu łapy się przetrenują) ale podobno da się dany mięsień tak zaszokować żeby drastycznie pobudzić go do wzrostu ale potem zwykły trening długo go nie pobudza. Tak wyczytałem :0
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[masa] Trening 4 dniowy do oceny, poprawy.

Następny temat

Trening uwzgledniajacy przeciwwskazania zdrowotne

WHEY premium