SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dymatize Super Mega Gainer

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27339
Dymatize Super Mega Gainer... sluchajcie powidzcie mi, cos na temat tego gainera... ale najwazniejsze to to, czy on jest zapakowany w pudelko, a nastepnie w zwykly foliowy worek? Przyjaciel go zakupil, ale ma watpliwosci co do wiarygodnosci sprzedawcy... Ja niestety nie mialem do czynienia z tym gainerem.

Na Sucho To Nawet Trawa Nie Rośnie.. :D

http://vimeo.com/30427727 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20
Jak raz zamówilem dostałem pudełko i w srodku foliowy worek z towarem a drugi raz pudełka więc zależy jak sie trafi. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 471 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10261
Ja również dostałem pudełko, a w nim foliowy worek...

Ręka myje rękę, dbaj o swoją szczękę...

Tylko dieta, a nie kreatyna, zrobi z ciebie dużego skur***na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
j/w . foliowy worek . bez paniki .

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
tak to już jest

przecież w pudełku kartonowym go Ci nie dadzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
zależy co podejdzie pod rękę sprzedającemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27339
Pany spokojnie.. to już było dawno i nieprawda.. ;p Gainerek podobno w jak najlepszym porządku

Na Sucho To Nawet Trawa Nie Rośnie.. :D

http://vimeo.com/30427727 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 471 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10261
Ja brałem i całkiem dobry efekt był,3kg na plus

Ręka myje rękę, dbaj o swoją szczękę...

Tylko dieta, a nie kreatyna, zrobi z ciebie dużego skur***na

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HP+CM3+BCAA dawkowanie

Następny temat

XP+DYMA BURRN XTREME

WHEY premium