SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dylemat!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 240
Siema, mam taki problem i chcialem sie was poradzic. Zakupilem Cell Pumpa 665g i do tego dokupilem jeszcze rowniez z Biogenix'a ProLongatum 750g. Czy dobrze jest to mieszac? Bo slyszalem zeby chciec uzyskac lepszy wynik po CP, to wskazane jest dokupic jeszcze to bialko. Co wy na to? I czy jesc tego tyle ile jest przypisane na porcie dniowa napisana na opakowaniu, czy mniej jak jem to razem??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Bialko dawkujesz tyle, żeby ci uzupełniło braki bialka ktore masz z jedzenia.

Efekt z połączenia Cp z bialkiem będzie taki sam jak efekt połączenia Cp z jajecznicą czy z kotletem z piersi.

Jak nie masz diety. A nie masz. To pozostaje jeśc wg wskazówek producenta. ALe nikt tu ci nie powie, czy to będzie za dużo czy za mało.

Cp jesz tak jak na opakowaniu. Prolo też tak jak na opakowaniu.

Całą filozofia.

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3124
j/w.
kurcze to to białko to nie jest żadna super odżywka na masę i to samo można mieć jak zjem cycka z ugotowanym jajkiem?

A tak na poważnie już mi się rzygi zbierają, Ciekawe czy ziomki wypisywały by takie same głupoty jakby każde białko było w białym wiaderku z czarnym napisem PASZA NA BAZIE JAJ I MLEKA. cóz rynek rządzi się swoimi prawami i odpowiednią reklamą, by nabrać na nią ludzi niemyślących.

"Czy Bóg stworzył by ciężar, którego Sam nie może podnieść?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 240
czyli co nie popieracie tego? zle i wogole?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
poprzemy jeżeli białko bedzie dodatkiem do diety -a ona bedzie warunkiem, że zrobisz cykl kreatynowy- np. na cp.
bez tego niewiele zyskasz.
zacznij więc od podstaw a nie od końca...

n ikt nie przekręca kluczyka w samochodzie wiedząc, że brak w nim paliwa...

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-10-30 22:56:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3124
Nie chcę cię obrazić i kieruje to do wszystkich tych którzy nadal nie rozumieją jednej prostej zasady, która brzmi:

"będzie dobrze tylko wtedy, gdy weźmiesz się do roboty" a jak to zrobić? zawiera się to w dwóch celach

1.Ułóż dietę, chociaż najprostszą, nędzawą i byle jaką, ale zacznij mysleć jedzeniem i mózgiem, a nie ładnymi opakowaniami od suplementów. Dietę udoskonala się z czasem i ustawia zgodnie z celami, ale grunt to zacząć od czegoś.

2.Ciesz się suplementami i ich siłą razem z dietą,wtedy możesz przebierać w suplach i ich konfiguracji i zawsze będziesz mieć pewność co do przyrostów i minimum 80%-ntowego wykorzystania ich potencjału. Wierz mi one działają 3 razy lepiej, gdy masz porządnie urządzone posiłki.Dieta nie boli i dobrze przemyślana praktycznie nie kosztuje więcej niż ******ły na które wydajemy kasę z przysłowiowego kieszonkowego, skoro stać cię było na takie drogie zabawki, to stać cię na dietę.

Daj sobie na to kilka miesięcy, lat lub jak jesteś mądry, a wierze, że tak jest zrób to w kilkanaście minut w dziale odżywianie lub na dobrych stronach internetowych.
Jak ci się nie uda, zniechęcisz się, albo powiesz sobie po prostu ,do dupy z tym, nie chcę mi się myśleć, czytać,pytać, pogłębiać wiedzę itd.to wtedy możesz wrócić tutaj i zadawać dalej głupie pytania oraz rozpie...dalać kasę na głupie suple, które wykorzystasz w 10% ich siły,gdy jesz nieprawidłowo

"Czy Bóg stworzył by ciężar, którego Sam nie może podnieść?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3455
ananda, dałbym ci soga, ale nie mam takiej możliwości, ponieważ nie robię zakupów w sklepie sfd.

ale duchowego masz! dobrze mówisz, trza cie słychać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 240
ok, dzieki wielkie za rade. tak zrobie, niedlugo sie odezwe z propozycja diety. ale przedtem troche poczytam o tym. jeszcze raz dzieki!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwne uczucie po HorsePower - czy to normalne

Następny temat

reatyna + aakg + thyro // pare pytanek.

WHEY premium