SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duża ilość odżywek - pomoc i przesada??

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Danone

Mówisz tu o połączeniu albuminy jajka i kazeiny w odżywce czy np odżywce jajecznej rozpuszczonej po prostu w mleku?

Jaki powinien być stosunek białka jajka do białka mleka aby osiągnąć BV=120? Są na to jakieś wzory?


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Tak mówię o jajku rozpuszczonym w mleku.
Nie znam proporcji

Moderator w dziale OLIMP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Do autora postu

Po 15 stycznia będe już po sesji - wtedy dopiero znajde czas na buszowanie po sieci i poszukam tego o czym wspominałem - nic nie obiecuje ale spróbuje


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Do 33rob:
Kiedys rowniez liczylem podobnie BV, ale tak tego z proporcji nie wyliczysz. BV wyliczasz min. z profilu aminokwasow, to nie dodawanie wartosc biologicznych bialek i wyciaganie sredniej arytmetycznej. Tak jak Danone mowil, BV moze sie podniesc przez mieszanie odzywki na mleczku, co zawsze robie...

===============================================
>>>Moderator działu BOK SFD, Zapraszamy na zakupy: https://sklep.sfd.pl
===============================================
Michał G. "GÓRAL" Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl Dzięki
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam sie z Goralem :)



McRaYvEn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1625
Do Pana D. Szukały.
Dziękuje za artykuł. Dzięki temu dokonałem pewnych korekt w swoim programie przede wszystkim dotyczących ilości kalori spożywanych dziennie.
W każdym razie ostatecznie zmieniłem swoje plany i dokonałem następujących zakupów na miesiąc treningu: 2 opakowania Profi Mass po 4 kg każdy; 2 opakowania Super Whey Gainer 4000 po 4,5 kg każdy: 1 opakowanie Creapur Olimp w proszku 300 g. : 1 opakowanie Ceatine Citrate Olimp 250 kaspułek: 1 opakowanie Glukozamine Olimp a do tego jeden preparat z poza firmy Olimp tj. L-Glutamina+Taurina+Wit.B6 firmy TREC o wadze 400 gram.Zacząłem brać podane odżywki 4 dni temu według następującego schematu
Rano zaraz po wstaniu 5 kapsułek Ceatine Citrate + 2 gramy L-Glutaminy z Tauryną + 30 gram glukozy
Po 15-20 minutach zaczynam brać SWG 4000 w ilości 100 gram lub Proffi Mass w ilości około 80 gram - jednorazowo. Ma to na celu dostarczenie do organizmu co 3 godziny przynajmiej 30 gram białka. I tak zużywam w ciągu dnia razem 300 gram SWG 4000 i 240 gram Profii Mass. Tak więc odżywki pije równo co 3 godziny aż do konca dnia tj. kiedy idę spać. SWG preferuje rano i przed treningiem natomiast Profii Whey Mass popołudniu, po treningu i przed spaniem. Ponadto po treningu biorę Creapur w ilości około 6 gram + L-Glutamine z Tauryną w ilości 6 gram + 30 gram glukozy.Następuje to czywiście bezpośrednio po treningu natomiast po około 20 minutach biore jak wcześniej napisałem Proffi Whey Mass. Do tego wszystkiego rano i wieczorem po jednej kasułce Glukozaminy. Oczywiście normalnie do tego jeszcze jem ( jeżeli jedzenie w pracy można nazwać normalnym ).Aha. Dodam że treningi zawsze mam wieczorem. Jeżeli może Pan coś tu skorygować aby ulepszyć sposób suplementacji odżywek to z miłą chęcią to przeczytam. O efektach treningów bede informował w miarę postępów. Pozdrawiam.


Każdy może być duży!!!!

Każdy może być duży!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
wybór suplementów jest jak najbardziej właściwy. Mam nadzieje, że wartość kaloryczno-odżywcza preparatów i normalnych posiłków została dopasowana do aktualnych potrzeb. Pozdrawiam i życze powodzenia

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1625
Do p. D.Szukały.
W chwili obecnej podany wcześniej zestaw biorę już 10 dni, efekty rewelacyjne jednak mam pytanie. Zamierzam brać kreatyne w formie monohydratu i citratu przez okrez około 50 dni czyli po 30 dniach jej działanie zacznie teoretycznie słabnąć. Czy da radę podtrzymac to jeżeli przez ostatnie 20 dni zacznę brać do każdej porcji monohydratu stosowanej po treningu w ilości 6 gram i porannej dawki citratu wstosowanej w ilości 5 kapsułek po 5 gram D-Ribose Olimp. Czy uda się w ten sposób podtrzymać ( wydłużyć ) korzystne działanie kreatyne zanim na dobre zaczną działąc tzw. blokery enzymatyczne. Serdecznie pozdrawiam.

Każdy może być duży!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1625
Do Pana D. Szukały.
Mam jeszcze jedno pytanie, czy po zakończonym cyklu kreatynowym polecałby Pan do zastosowania celem zatrzymania jak najwięcej z uzyskanej masy środki typu Tribulus, lub ZMA czy jakiś inne lub ewentualnie kombinacje takich suplementów. Proszę o rade.

Każdy może być duży!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
jakos widze, ze Darek nie odp. to dam ci linka, gdzie napisal o suplementach o ktore pomoga w maxymalnym zatrzymaniu masy po cylku kreatynowym
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=126422&x
- ostatnia wypowiedz w poscie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glutamina + tauryna....

Następny temat

Do SZ.P Olimpa

WHEY premium