SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybór odżywek, dieta - pomoc

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2379

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 129
Mam 182 cm wzrostu; waga - 72 kg. Od niedawna zainteresowałem się odżywkami i suplementami bo dotychczasowe próby treningu nie przyniosły większych efektów. Zawsze jadłem baaaardzo dużo ale nigdy nie szło mi to na kilogramy. Nie mam bardzo wygórowanych celów, chciałbym nabrać odpowiedniej do wzrostu masy i poprawić budowę ciała. Od kilku tygodni wspomagam się następującymi suplementami:
Olimp System Protein 80 - rano oraz wieczorem przed snem
Olimp Gain Bolic 6000 - zazwyczaj raz dziennie na godzinę przed treningiem
Olimp Izo Plus - po treningu
Olimp Vita-min plus - raz dziennie po posiłku głównym
Jeżeli chodzi o dietę to staram się w miarę zdrowo odżywiać: dużo ciemnego chleba, soki, owoce, jogurty itp.
Sam trening wygląda następująco: domowe sposoby czyli: ławeczka skośna, pompki itp. z braku czasu raz w tygodniu (a czasami nawet rzadziej) siłownia, do tego dochodzą biegi: 2-3 razy w tygodniu po ok. 7km.
I tu pytanie do Was ekspertów: jak ułożyć to wszystko sensownieaby w końcu było widać jakieś efekty? Czy dołożyć jakieś odżywki lub zamienić na inne? Ten zestaw suplementów stosuje ok. 2 tygodni. Czy jeśli sporo biegam to automatycznie nie trudniej mi będzie nabrać masy? Zastanawiałem się jeszcze na Carbo, aby poprawić swoje osiągnięcia i wytrzymałość w biegach.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
temat dzialania termogenikow jest szeroki jak rzeka prosze poszukaj wiecej na forum - przejrzyj choc posty autorstwa uzytkownika: ambroziak w tym dziale

jednak dieta to podstawa i w tej materii rowniez musisz sporo poczytac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 421 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4048
No zeby bylo widac efekty to systematyka cwiczen bo jak cwiczysz raz w tygodniu na silce to wybacz..nic sie samo nie robi. Co do odzywek to wg mnie sa ok.

..:: Go Hard Or Go Home::..
www.pajacyk.pl -ja pomoglem..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trening 3 razy w tyg
choć sa i miniprogramy na dwa dni treningowe ( nie polecam)

a waga?
jesli bilans kaloryczny będzie dodatni to nie ma siły
musi isc do góry

zatem wiecej jedz i trenuj z sensem

za kilka dni przy dziale trening pojawi sie przycisk
po kliknieciu na ktory
wejdziesz na strone przy pomocy ktorej w 2-3 minuty dobierzesz optymalny program treningowy dla siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
skoro jadles a waga stala w miejscu to jadels za malo
jeden z moich okres wzrostu zaczal od 6500 kcal naturalnie !!

poprostu czasem trzeba jesc i jesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli biegasz duzo to faktycznie bedzie ci trudniej nabrac masy
moze czas popatrzec na priorytety :D

pomysl rowniez o kreatynie
carbo moze byc przydatne w uzupelnieniu diety :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 129
Zastanawiałem się także nad Kreatyną...ale zawsze byłem jakoś do niej uprzedzony. Wiem, że w Gain Bolicu jest niewielka ilość kreatyny ale to chyba zbyt mało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
skad to uprzedzenie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 421 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4048
Moze boisz sie brac? Bez obaw! Nic ci nie bedzie w jednym z tematow jest cytat BINIA (upominal sie ze to jego ) jak dlugo stosowano kreatyne i nie zanotowano zadnych skutkow ubocznych u osub zdrowych

..:: Go Hard Or Go Home::..
www.pajacyk.pl -ja pomoglem..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 129
W sumie to trochę się właśnie boję...słyszałem od znajomego który brał kreatyne, że człowiek przy tym staje się bardziej nerwowy ale ile w tym prawdy to nie wiem.
Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie stosowana odżywek: jak w tym wypadku wygląda sytuacja z alkoholem. Można się od czasu do czasu napić piwka :) ? Z tego co wiem to przy kreatynie chyba raczej nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
alkohol
czy piwo nie idzie w parze z suplementacja
ale tez nie przesadzajmy
od czasu do czasu dla osoby traktujacej temat rekreacyjnie nie zaszkodzi

znam tez startujacych kulturystow
ktorzy piwo czy 50ml alkoholu podawali przed treningiem (zly przyklad ale to sposob na inowacyjnosc w podejsciu do treningu wedlug nich)

osobiscie polecam Ci cp biogenixa
skoro twoja aktywnosc to nie tylko silownia
ten wybor bedzie bardzo ok
(obecnie suplementuje tym stakiem naszego zawodowego mistrza swiata w kick boxingu Roberta Nowaka)

kup jedno opakowanie 70 porcji na probe
to akurat na 35 dni dobrej suplementacji

bedziesz zadowolony w mej ocenie to najlepszy stack olimp/bx

jako uzupelnienie kaloryczne
sprawdzi sie carbo
dla biegacza jak znalazl

postaraj sie tez obliczyc
kalorycznosc tego co jadasz dziennie
www.dietetyk-online.pl
I opisz co otrzymales
Dalej sprawdz zapotrzebowanie I inne parametry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
stawiam ze znajomy bral tez cos innego po czym naprawde mogl stac sie bardziej nerwowy :D

ale ktoz ci powie prawde - niewiele osob :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do Olimpu dot. stałej suplementacji kreatyną

Następny temat

BX Ultra Whey ile wkońcu BTW ?

WHEY premium