SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DrunkInCarbs - przygotowania pod pierwszy sezon startowy

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 478 Wiek 23 lat Na forum 89 dni Przeczytanych tematów 1681
ŚRODA

Dzisiaj trzeci dzień treningowy z rzędu. Na rozkład wchodzą nogi + brzuch. Głównie staram się atakować czwórki z racji przewagi tylnej taśmy.

Poniżej zdjecia szamy z wczoraj z kolacji + dzisiaj.

Przedtreningowo wpada "Cream of rice":
- 100g ryżu jaśminowego
- 35g wpc kokosowego
- 30g corn flakes'ów
- 20g migdałów
- 33g princessy kokosowej

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 712 Napisanych postów 2915 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 60393
Tosty i manna mój ulubiony zestaw xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 478 Wiek 23 lat Na forum 89 dni Przeczytanych tematów 1681
Na masie high carb nie widzę innej, lepszej lekko strawnej opcji.
Aktualnie też męczę na zimno zblendowany ryż z WPC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
NIEDZIELA
16.06.2019

Ostatnie dni miałem mocno zabiegane dlatego zerowa aktywność tutaj. Treningi bez zmian, pomimo wyjazdu jak przystało na "Janusza" biznesu odwiedziłem siłownię na darmowe wejście i tygodniowy plan treningów został wykonany.
Wczoraj pierwszy raz od kilku dobrych tygodni suplementowałem się etanolem #wesele, ale było to na tyle marginalna ilość że dzisiaj od rana działam na nogach

Został mi ostatni tydzień dodatnich kalorii. Kalorie na poziomie 5500 w dni treningowe i pomału zaczynam już marzyć o lekkiej obcince :D

Na śniadanie dzisiaj lekko (gofry low fat):

- 75g mąki
- 250ml mleka
- 1 jajko
- 50g wpc kokos
- 100g dżemu
- 30g malin
- słodzik, proszek do pieczenia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
NIEDZIELA
16.06.2019

Ostatnie dni miałem mocno zabiegane dlatego zerowa aktywność tutaj. Treningi bez zmian, pomimo wyjazdu jak przystało na "Janusza" biznesu odwiedziłem siłownię na darmowe wejście i tygodniowy plan treningów został wykonany.
Wczoraj pierwszy raz od kilku dobrych tygodni suplementowałem się etanolem #wesele, ale było to na tyle marginalna ilość że dzisiaj od rana działam na nogach

Został mi ostatni tydzień dodatnich kalorii. Kalorie na poziomie 5500 w dni treningowe i pomału zaczynam już marzyć o lekkiej obcince :D

Na śniadanie dzisiaj lekko (gofry low fat):

- 75g mąki
- 250ml mleka
- 1 jajko
- 50g wpc kokos
- 100g dżemu
- 30g malin
- słodzik, proszek do pieczenia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Waga na ten moment: 99.4kg

Forma póki co za mgłą, ale myślę że szybko po zmianie kaloryki i wejściu na ujemny bilans zacznie się to poprawiać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Najlepszy posiłek : przed i potreningowy, zawsze umiejscawiam w nich największą ilość węglowodanów w ciągu dnia dlatego mogę poszaleć z dodatkami

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
PONIEDZIAŁEK
17.06.2019

Ostatnie dni to totalny bajzel ze względu na przeprowadzkę i już powoli dochodzę do siebie. Dzisiaj pierwszy trening w nowej siłowni (plecy / barki / biceps / brzuch)
Od jutra już wracam na normalne obroty i będę tutaj regularniej zaglądał

Pytanko do forumowiczów: jest tutaj ktoś z Gdańska kto trenuje na CityFicie? ;)

Zmieniony przez - DrunkInCarbs w dniu 2019-06-17 22:51:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Podsumowanie dnia jedzenia

A więc tak to wyglądało dzisiaj od startu:

1. Jajówka z ryżem + musztarda + szczypior + biszkopty

2. Ryż z owocami (jabłka/nektarynka) + wpc

3. Przedtreningowo - Ziemniaki + indyk + jaja

4. Potreningowo - Kaszka manna + wpc + płatki śniadaniowe w zasadzie mix trzech różnych

5. Ziemniaki + indyk + tosty z dżemem i kremem orzechowym

Całość: 5000 kcal
290g B / 62g T / 820g W

Zmieniony przez - DrunkInCarbs w dniu 2019-06-17 23:09:39

Zmieniony przez - DrunkInCarbs w dniu 2019-06-17 23:09:58
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
WTOREK
18.06.2019

Dzień jedzenia:
1. Płatki owsiane + wpc + płatki śniadaniowe + biszkopty
2. Kaszka manna + wpc + płatki śniadaniowe
3. Kopytka + indyk + buraki
4. Płatki śniadaniowe + wpc + tosty + dżem + krem orzechowy
5. Ryż + wpc + płatki śniadaniowe + jabłko + nektarynka + sok z marchwi
6. Tosty + indyk + ser

Kalorie: 5000

Dzień bardzo aktywny, wpadł trening klatki z tricepsami i brzuchem. Do tego sporo aktywności pozatreningowej i +20k kroków
Waga na obecnej kaloryce stoi, ale nie podbijam już wyżej, staram się ostatnie dni wycisnąć z tego ile się da i niedługo odpalam już projekt redukcja.

1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łukasz , dziennik treningowy 2020.

MenS