SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drugi cykl kreatynowy z BCAA i Glutaminą

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2222

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Waga / wzrost

74/175

Staż treningowy

11 miesiecy

Cel cyklu

masa

Stosowane już wcześniej suplementy

jw
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
Riox
Oczywiscie, rzuc do tego jeszcze hmb



po co mu hmb? przestan wypisywac te glupoty w dziale, bo sie pożegnasz na troche z nim. i to jest ostatnie ostrzezenie.

hmb
https://www.sfd.pl/HMB__działa_antyanabolicznie!-t742911.html
wspanialy dodatek na masie, gdzie zalezy nam na lepszym anabolizmie (ironia)


co do bcaa o konfiguracji powyzej 4:1:1
juz raz ci tlumaczylismy, ze nie bez kozery jest to taka ilosc 4:1:1 i 2:1:! ktora jest zblizona do stosunku aminokwasow w organizmie ludzkim i zadna konfiguracja pozywej nie wykazuje, ze jest lepsza.

a jak ktos chce wiecej leucyny to niech kupi leucyne solo by poprawic anabolizm w wyniku jej dodania.






co do aspartamu rowniez nie ma dowodow na to, ze jest szkodliwy, wszystko to przypuszczenia i nagonka.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 551
Dzięki za wyjaśnienie Rumcajs, a co jeśli chodzi o Glutamine? Doczepiłem się tego tematu strasznie ale czytam wiele na jej temat i za każdym razem jest ona polecana przy kreatynie, mógłbyś napisać czemu nie warto jej stosować lub podesłać jakiegoś linka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 416 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8160
z hmb to byla ironia.............. Jest tak samo potrzebna jak glutamina.

I glupot nie wypisuje Panie Tomku zachwalajac jakies ch..owe bcaa z hitec co post na forum to to jest jakas paranoja! Ktos chce wyciagnac najlepsze efekty z cyklu to dlaczego ma govno brac?

Wyklocanie sie tutaj niektorych uzytkownikow i zachwalajac produkty ktore sa do D nie jest najlepszym rozwiazaniem. Takie jest moje zdanie i mam do niego prawo. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
senseooo
Dzięki za wyjaśnienie Rumcajs, a co jeśli chodzi o Glutamine? Doczepiłem się tego tematu strasznie ale czytam wiele na jej temat i za każdym razem jest ona polecana przy kreatynie, mógłbyś napisać czemu nie warto jej stosować lub podesłać jakiegoś linka?



sam obecnie podjadam okolo 30g dziennie glutaminy na probe, zamiast bcaa i efekt jak na razie jest taki, ze mam gorsza regeneracje, wieksze domsy po treningowo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 416 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8160
Hawk
Wiec czym sa monster amino jak nie bcaa? Poczytaj sobie

Zmieniony przez - Riox w dniu 2013-06-20 18:27:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 551
dzieki wielkie za pomoc, zrezygnuje z glutaminy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 551
a co powiecie o dorzuceniu BETA ALANINE do cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8648
Ja po glutaminie przed śniadaniem czułem się trochę lepiej - tak jakoś więcej energii miałem ale to może efekt na psychikę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
masz racje riox w tej sprawie
starsza wersja miała węgle dodane z tego co pamiętam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobre połączenie???

Następny temat

Spalacz dla dziewczyny...

WHEY premium