SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Druga linia, szósta strefa - Spam post Sportów Zespołowych

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
w Stalówce, w Argusie

dziś z gingerem byliśmy na rybach, pięknego lina wyciągnął w dodatku na takim łowisku gdzie kompletnie się tego nie spodziewaliśmy do tego jeszcze kilka popularnych japońców i okoń tak więc połów wybitnie udany

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 777 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5064
aha, i tak nie kojarze gdzie to jest tam znam tylko 3 sklepy

ten naprzeciwko pawilonow takich domu handlowego , teraz jest przeniesiony na druga strone u takiego goscia w wasach, i tam w tym domu handlowym taki maly, i taki jeszcze jeden ale nie wiem co to za ulicaa , ale niedaleko jest jakas szkola czy cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
wikt a jak ta twoja wedka ma branie?????

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 562 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3830
Tak Wikt podczas holu tego lina pól wsi nad łowisko się zleciało żeby zobaczyć co to za ryba bo za mocno się w wodzie pluskała Dziś myślę że połów będzie równie udany

Zmieniony przez - ginger91 w dniu 2009-08-07 11:21:11

"Zycie jest zasrane to i wódka jak wyssrana"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
no ba! nie narzekam, praktycznie co dziennie

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
hahaha

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
a Ty masz z tym problem?

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
nie mam problemu za duzo brania mam kiedy polki graja??

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
gdzie twoj braciszek cioteczny mafiozo

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
teraz toczy się mecz z Chinami, byłem wcześniej u niego to sprzęt wędkarski porządkował, pewnie się tu później pojawi

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening kondycyjny i rozciąganie

Następny temat

Bieg 20 minut

WHEY premium