SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Druga linia, szósta strefa - Spam post Sportów Zespołowych

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
Ty do rzeszowa do szkoly chodzisz????? musze wpasc na labe tam to sie spiszemy i spijemy morde

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 562 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3830
A fajna chociaż masz tą siostrę ? Wikt to może być partia dla Ciebie skoro poszukujesz

"Zycie jest zasrane to i wódka jak wyssrana"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
co Ty chcesz, żebym szwagrem yamka został nie chodzę do Rzeszowa

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
co ja wiem powiem ze fajna to bedziecie myslec ze mi sie wlasna siora podoba spier papier wikt ale starsze duzo od nas wiec wiesz

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
a gdzie chodzisz

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
masz rację, trzeba się za młodszymi rozglądać

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 562 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3830
No co mogło by być lajtowo To jak yamek był by twoim szwagrem to kim ta twoja żona była by dla mnie ?

"Zycie jest zasrane to i wódka jak wyssrana"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
ja nie chce miec wikta za szwagra daj spokoj wlew co dziennie by byl i bym sie wykonczyl nie dzieki

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
bratową na nk sobie sprawdź, bo jak Ci powiem to i tak nie będziesz wiedział gdzie to

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
ginger nie pij juz tej wodki tyle bo bzdury piszesz wikt kiedy nastepny konkurs???

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening kondycyjny i rozciąganie

Następny temat

Bieg 20 minut

WHEY premium