SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Druga linia, szósta strefa - Spam post Sportów Zespołowych

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
50tys dolarow w tym przypadku (tak mniej wiecej)

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
jasny hooooj

to te Radwańskie to pewnie nie narzekaja na kase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Seewy, ale Ona robiła na budowie, machała łopatą, nosiła cegły itd, a to nie jest codzienne życie, bo nie powiesz mi, że każdego dnia zwykły człowiek zapie*dala na budowie

Przed chwilą oglądałem wywiad Tomaszewskiego z A. Radwańską właśnie na Polsacie Sport i było mniej więcej tak:

Tomaszewski: Kontuzja pleców była głównym powodem Twojego wycofania się z turnieju Warsaw Open?
A. Radwańska: Tak, to był ból który mi uniemożliwiał wykonywanie codziennych czynności, więc o grze w tenisa nie mogłobyć mowy. Jestem zawodniczką z czołówki światowej, no i gdy odczuwam ból nie narażam swojego zdrowia, grając w małoznaczącym turnieju. Poza tym, to nie jest mój poziom !!!

(...)

Tomaszewski: Mimo konfliktu Twojego Ojca z dyrektorem turnieju, nie mogłaś wystąpić w Warsaw Open dla polskiej publiczności?
A. Radwańska: Organizatorzy turnieju robili wszystko by mi utrudnić życie, tak więc jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. !!!


Fragmenty z wywiadu przytaczam najważniejsze według mnie

Widać że Radwańska w dupie ma polską publiczność, zresztą eksperci też z niesmakiem wypowiadali się o tej wypowiedzi Radwańskiej, a Wanio próbował tłumaczyć Agnieszkę że pewnie nie to miała na myśli - na bank


Richard, sponsor główny wycofał się z turnieju, tłumacząc się kryzysem na świecie

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
hehe
no coz...pojechala po bandzie hrhrrr...
ale z drugiej strony - zawsze jest tak, ze bardziej ugoscimy goscia z zagranicy niz naszego wlasnego zawodnika... a powinno byc na odwrot ;)

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Agnieszka Radwańska po prostu po raz kolejny ośmieszyła się, bo inaczej tego nazwać nie mogę...

Swoją wypowiedzią dała dowód na to, że w dvpie ma polską publiczność, a gra dla kasy i zero w niej patriotyzmu - ale cóż zrobić, w końcu to wielka gwiazda z czołówki światowej, a korty Warszawianki nie są jej godne

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
jedyne co mi nie pasuje w tej wypowiedzi to to...ze w koncu to calkiem niezle platny turniej...
wiec :) niepasuje tu to ze nie chce tu grac...w koncu przeciez tu jest dobra kasa to wlasnie powinno sie jej chciec...

dlatego troche sprzeczna ta wypowiedz jest i sadze ze ktos ja poprzekrecal

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
No wiesz, na RG lepszą kasę może zarobić, a tutaj nie ma takiej opcji, żeby zarobiła tyle ile może zarobić tam

Z tym przekręcaniem jakaś aluzja?

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
jezeli aluzja to jedynie do redaktora od wywiadu...chyba, ze to 'mowione' bylo a nie pisane :)

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Trudno żeby Tomasz Tomaszewski, pracujący dla telewizji Polsat Sport, robił wywiad pisany

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
sorry nie doczytalem ;)

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening kondycyjny i rozciąganie

Następny temat

Bieg 20 minut

WHEY premium