SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Druga linia, szósta strefa - Spam post Sportów Zespołowych

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
No niestety występ niezbyt udany Pozostaje mieć nadzieję, że w Wenezueli nasz styl gry będzie wyglądał inaczej

Ale dziś za***isty wyścig MotoGP był, Pippo pewnie niebawem potwierdzi

Zmieniony przez - wikt w dniu 2009-06-14 22:47:01

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
No chyba nie spodziewaliście się, że Polska dzisiaj urwie seta?
Ja wiedziałem że będzie 0:3 - kasa wpadła

Zaje*isty? To mało powiedziane

Jeden z najlepszych wyścigów sezonu, jeśli chodzi o końcówkę, to coś niesamowitego - atak Valentino na Jorge w ostatnim bardzo szybkim zakręcie był po prostu NIESAMOWITY !!! Po tym wyścigu już chyba każdy wie, czemu Valentino jest wielokrotynym Mistrzem Świata

NIE MA LEPSZEGO, OD VALENTINO ROSSIEGO !!!

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Nic dodać, nic ująć Rywalizacja w tym sezonie niesamowicie ciekawa, bowiem 3 zawodników ma w tej chwili tą samą liczbę punktów Nie mogę się już kolejnego wyścigu doczekać

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Casey nie ogarnął tematu za bardzo, ledwo ustał na podium, chyba jakąś grubą imprezę zaliczył przed wyścigiem

Tytuł zdobędzie ktoś z teamu Fiat Yamaha

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Jak zobaczyłem jakie barwy przyodział Lorenzo to wiedziałem, że nie może wygrać

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Usunięty przez wikt za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1805 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17481
co tam wikt...o moda walczysz??

jak dla mnie to za małe zarobki są

' Chcemy czegos dokonac, zanim nasi krewni rozstawia pamiatki po nas po zakamarkach mebli'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
A ja swoje stanowisko w tym zajmę, jak pierwszą wypłatę dostanę

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Wiedziałem że będzie miał malowania Barcelony na motrze i kasku, ale w sumie g**** mnie to obchodziło
Po prostu nie mógł wygrac, to był dzień chwały Valentino

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening kondycyjny i rozciąganie

Następny temat

Bieg 20 minut

WHEY premium