SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Druga linia, szósta strefa - Spam post Sportów Zespołowych

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
dzie w bloku ja na wsi mieszkam heh gram w siatkowke rowerkiem jezdze czesto na malej przezudce i napieyrdalam ze az laby bola ale to nie to samo co przysiady a klata to nie wiem

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
ok trzeba isc spac bo oczy juz bola ok to do dzis 3msie

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 562 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3830
Co do klatki to i ja nie mam pomysłu ... może weź kawałek rurki dwa garnki takie same zalej cementem i masz i na bicka i delikatnie na klatkę i może się przydać do przysiadów

No ok narazicho 3mka

Zmieniony przez - ginger91 w dniu 2009-08-01 01:13:14

"Zycie jest zasrane to i wódka jak wyssrana"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
albo od capka wezne oske upieyrdole i bejenarazie

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 777 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5064
Nawet nie wiem jak to się stało. Szedłem do ataku i nagle poczułem jakby ktoś kopnął mnie z całej siły w Achillesa – powiedział serwisowi supervolley.pl Sebastian Świderski, który zerwał ścięgno Achillesa podczas towarzyskiego meczu reprezentacji Polski z Bułgarią (3:2).
- To może być już koniec mojej kariery. Nie znam siatkarzy, którzy po całkowitym zerwaniu ścięgna wrócili do gry – powiedział "Świder".


– Pierwsze badania nie pozostawiają nadziei. Ścięgno jest zerwane. W Łodzi przejdę specjalistyczne badania i prawdopodobnie operację. Jestem załamany – dodał siatkarz.

Seba trzymaj sie bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4945
Jak tak dale pójdzie to wszyscy najlepsi polscy zawodnicy wypadną z reprezentacji na Mistrzostwa świata. A Świdra najbardzej szkoda bo po takiej kontuzji to ciężko będzie wrócić do gry w siatkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 562 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3830
Ciężko to chyba mało powiedziane ...

"Zycie jest zasrane to i wódka jak wyssrana"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4945
Wszystko będzie zależało od tego jak zostanie poprowadzony po operacji.Jeśli lekarze dobrze przeprowadzą proces leczenia i rehabilitacji to jest szansa że świder może powrócić do siatkówki.Niestety najprawdopodobniej nigdy nie zagra już na takim wysokim poziomie jak dawniej. Nasuwa się pytanie kto zastąpi najbardziej walecznego zawodnika w naszej reprezentacji???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Nikt nie zastąpi, będą grać ci coś grali w LŚ...

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 562 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3830
W obecnym momencie wydaje mi się ze ciężko udzielić jednoznacznej wypowiedzi.

"Zycie jest zasrane to i wódka jak wyssrana"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening kondycyjny i rozciąganie

Następny temat

Bieg 20 minut

WHEY premium