SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Druga linia, szósta strefa - Spam post Sportów Zespołowych

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 136450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34603 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434096
Pozazdrościć oglądasz Bundesligę w Eurosporcie2?

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Chvje odcieli mi Eurosport 2, muszę wykupic kolejny pakiet jeśli chciałbym go miec znowu

Więc postanowiłem że pie*dole i jak będę chciał obejrzec jakiś ciekawszy mecz, to na necie obejrzę i w ten sposób oglądałem wczoraj mecz Borussi i tydzień temu mecz "Wilków"

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34603 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434096
fajny ruch z tymi transmisjami dziś Roger w finale Cincinnati, mam nadzieję, że pojedzie Djoko

Zmieniony przez - wikt w dniu 2009-08-23 13:05:52

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Andy wczoraj mógł Mu co najwyżej gałę zrobic, nie istniał

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34603 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434096
Niezmiernie się z tego cieszyłem

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Cieszyłem się również z tego faktu, bo nie lubię aroganckiego Brytyjczyka
Również cieszyłem się, że Nadala Djoko szybko odprawił

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34603 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434096
A już za tydzień US Open, przydało by się wygrać, ale jak się tak stanie to chyba Roger będzie niesamowicie żałował tego przegranego w nieprawdopodobnych okolicznościach finału Australii

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Jeśli wygra US Open, to będzie miał czego żałowac...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34603 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434096
Nadal jeszcze po kontuzji nie doszedł do siebie chyba, ciekawe czy zdąży na US

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Nie wiem czy zdąży, ale z taką grą to max do 1/2 może dojśc, musi się wykurowac jeśli chce coś zdziałac na US Open

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening kondycyjny i rozciąganie

Następny temat

Bieg 20 minut

forma lato