SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Druga linia, szósta strefa - Spam post Sportów Zespołowych

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Elo wszystkim

Dzięki yamek

Nie ma sprawy chłopaki, chodziło o to, żeby Wam było miło

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Aż się dziwię, że się tak szybko w sklepie uwinęli

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Szybki sklep

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
zayebiscie szybki ten sam koles w kurierku smiga dzwonil rano ja spie zasiegu nie mam i pyta czy to ja ja mowie ja i hoooj przerwalo ale zajechal pod chate siema siema i podpis strzelilem i adijos wikt a Ty zlowiles cos?? czy akarasia

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Pippo !!! Ty stary byku Jeden dzień mnie w dziale nie było i już urodziny jakieś no Wiesz, że ode mnie wszystkiego najlepszego

Wybacz, że ze spóźnieniem, ale w Piłce Nożnej nikt nawet słowa na ten temat nie powiedział...

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
ale mnie nogi napieyrdalaja po siatkowce niemilosiernie a wiazadla jeszcze gorzej

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Wybacz, że ze spóźnieniem, ale w Piłce Nożnej nikt nawet słowa na ten temat nie powiedział...

Fakt, tępe chvje.


Dzięki za życzenia i wbij do tematu, który założył Wikt w moim dziale, sog z urodzin na Ciebie czeka


Zamykam.

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2009-07-29 02:26:17

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
otwieram, no pewnie, że złowiłem

popiłem trochę wczoraj

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
wikt z rybami chyba popiles jak 1 zlowiles to wypiles jednego browca

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
tak skromnie nie było

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening kondycyjny i rozciąganie

Następny temat

Bieg 20 minut

WHEY premium