SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drążek Rozporowy?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 158 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1338
Hehe, nom.Co do treningu zostawie tak jak jest, a jak będzie drążek to wyrzuce wiosłowanie.Jeszcze raz dzięki.
Z ciekawości: bierzesz suple jakieś?

Zmieniony przez - Bisker w dniu 2011-05-17 21:38:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
spoko, no i tak jak mówię - niech ktoś (ogarnięty ) jeszcze wyrazi swoją opinię. Jak dla mnie to prawie obowiązkowo dipsy dodaj.

Biorę, a jakże!
Vita-min Plus z luteiną do obiadu, Chela-Mag B6 do kolacji i Glukosamine flex 3*dziennie przy posiłkach
Pierwsze dla ogólnej zdrowotności, drugie dla lepszej regeneracji mięśni, trzecie na stawy. Będzie jeszcze Omega-3 tylko ciągle zapominam kupić.
Co do innych białek, kreatyn, gainerów etc etc uważam, że na początku (i jak się w miarę dobrze je) są zbędne

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 158 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1338
Ja mam białko i magnez b6,jak zjem to witaminki jakies i omega tez sobie kupie

Zmieniony przez - Bisker w dniu 2011-05-17 21:49:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Białka akurat wpepszam wystarczająco (biały chudy twaróg + kurczak w spooorych ilościach codziennie ) więc mi niepotrzebne, no ale jak się je go mało to taka suplementacja nie powinna zaszkodzić. Więc cacy!

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 158 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1338
Trzeba do przodu i lecimy tu hardcorowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Nije ma opijeradalanija sije! SIŁA!

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1813
wazzup1988 możesz mi powiedzieć czy warto kupić tą książke-"Treningi
siłowy bez sprzętu" i czy ćwicząc to są jakieś efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1813
no przyznam że bardzo mnie zachęciłeś ale żeby osiągnąć takie efekty to chyba trzeba wżerać odżywki no nie?

jak na razie mój sprzęt to 1hantla z ciężarem 2x1,25kg i 2x2,5kg i w najbliższym czasie zakupie jakiś drążek ten sprzęt przyda sie w tym treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
Drążek owszem Nie, myślę, że bez odżywek można zbudować coś solidnego, wystarczą chęci i trochę silnej woli. Dieta także ma dosyć duże znaczenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST do poprawy

Następny temat

trening- biceps

WHEY premium