SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doping a rodzice... ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
ginomen tolerancja - nie podoba sie to wypi.erda.laj dalej buzie pudrowac...nos w sos!!

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23820
a dlaczego sprowadzacie to do personalnych uwag i bycia lepszym/gorszym?

mowilem o postepowaniu - zazywaniu koksow - uwazam ze to glupie i tyle

a wy sie rzucacie jak bym wam wyrwal zabawke i zabronil sie bawic

domyslam sie ze wasza agresja bierze sie stad ze pewnie przedemna bylo wielu takich ktorzy probowali was 'nawracac'

gregor: nieinteresuja mnie rozpiski ale interesuje mnie sam fakt, dlaczego ludzie to robia, czy celem jest bycie duzym samo w sobie, czy osiagniecie jakiegos poziomu no i najwazniejsze czy czuje sie potym satysfakcje wiedzac ze sie 'oszukiwalo'

czujecie sie lepsi od tych co niebiora? ze jestescie wieksi/silniejsi?

to tak jakby sie czuc satysfakcje ze sie przylalo malolatowi z gimnazjum

a kwestia porownywania sie miedzy soba? jestem lepszy bo wiecej wzialem? poprostu nieczuje tego i tyle

po co sie denerwujecie? uwazacie ze to glupia gadka co mowie? to dlaczego tego niezlewacie?

bo zachowujac sie w ten sposob sprawiacie ze mam poczucie ze to ja mam racje, ze was to gryzie/boli i dlatego na mnie wyladowujacie swa zlosc

SAMSUNG ML-3561N A4 USB - 1500zł

Drukarka laserowa, mega wydajna do zastosowań biurowych.

Nowa, nieużywana!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
mi sie nie chce z toba gadac
jestes zarozumialym ignorantem i tyle
zyj w swoim swiecie a nam pozwol zyc w swoim
kazdy bedzie z tego powodu szczesliwy
a denerwujemy sie dlatego ze przychodzisz i bruzdzisz nam na podworku
odbij ziom

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 458 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14108
Po co z nim rozmawiacie , przeciez to kolejny prowokator. Dajcie na luz nie warto , jak mozna rozmawiac z nim o dopingu , jezeli on o dopingu nie ma najmniejszego pojecia . Olac go i luz

http://www.sfd.pl/temat270630-strona2/ - moje foto ;) , nowe str. 2,5 i 6 ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
FunkyKoval jesteś śmieszny.

a po co chcecie byc duzi skoro niemozecie potem powiedziec swojej dziewczynie(w wiekszosci) ze to dzieki koksom?
No ty możesz swojej powiedzieć, że masz piękną sylwetkę dzięki ciężkiej pracy.


wiec niemozecie byc przed nia dumni, szczerzy
zeby koledzy czuli respekt?
przeciez mysla o was 'glupi koksiarze', zero szacunku

Nie wiedziałem, że wyznacznikiem szacunku i respektu jest ilość walonego koksu (i że wraz ze wzrostem, szaczunek maleje).


co to za radocha jak oszukiwaliscie? to jak grac w gre i uzywac 'kodow' nigdy tego nierozumiem po co ludzie to robia? mowie o kodach ale o koksach tez
Co ty nazywasz oszukiwaniem?


i niemowcie ze czujecie satysfakcje jak bijecie jakies tam swoje rekordy, bo to samo mozna robic bez tego, tyle ze zamiast wyciskac np 100kg bedziecie wyciskac 150
ale rekord jest rekord i satysfakcja z jego pobicia taka sama

Czyli 9 sekund na 100m jest tak samo satysfakcjonujące jak 16? Dla mnie jeden wynik to ogromna satysfakcja a drugi to ogromny wstyd.

A wogóle, to nie wiem na jakiej podstawie masz prawo oceniać obecnych tu ludzi. 'W dupie byłeś i g**** widziałeś' sprawdza sie w twoim przypadku. Pokaż może co ty osiągnąłeś w kulturystyce, pochwal sie sylwetką a jak będziesz miał co pokazać, to wróć i kontynuuj mówiąc o 'głupich koksiarzach', bo teraz średnio pasujesz do rozmowy o czymś o czym nie masz wiele pojęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23820
dokladnie jak gez mowi

niechcecie gadac, uwazacie ze niemacie o czym bo niemam pojecia? ok

to olac i juz a nie sie denerwowac

kortyzol wam sie wydziela i koksy w bloto leca

tomot: ale mi przygadales to od tych koksow tak ci sie dowcip wyostrzyl?

dobra dzieci, czas spac bo jeszcze rodzice zobacza o czym czytacie i bedziecie miec problemy (coponiektorzy)

Zmieniony przez - FunkyKoval w dniu 2006-05-03 23:48:39

SAMSUNG ML-3561N A4 USB - 1500zł

Drukarka laserowa, mega wydajna do zastosowań biurowych.

Nowa, nieużywana!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Tak jest! Już jestem głupim koksem, który ukrywa się przed dziewczyną i gra z kodami a jeszcze nic nie brałem, więc co będzie jak kiedyś wezmę, łohhoho psychiatryk?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
spokój.

zabiło mnie to:
"A ty FunkuKoval myslisz ze czemu ludzie mysla "glupi koksiarze"? Mysla tak bo czuja sie gorsi, co moga zrobic koksiarzowi? Koksiarz ich zniszczy, ma nad nimi przewage. Wiec jedyne co moga zrobic, to pomyslec - "glupi koksiarz" "

po prostu umiarłem.Zgłupiałem.
Grzesiu nie macie tu lekko..-
może rzeczywiscie zrobić nowy dział i wywalić baranów i małolatów..
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29
miętki i tu ci przyznam racje - właśnie ciebie sie powinno z tego działu wywalić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
hehe racja.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

żółty plyn!!!!!!!!!!!!

Następny temat

ampa

WHEY premium