SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doping a rodzice... ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
A u mnie wiedzą o wszystkim. Powiem więcej, nawet namawiają mnie żebym pił, ćpał, koksił...
















































Podejrzewam, że chcą abym jak najszybciej wykitował

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 205 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2671
ja zawsze mówiłem że to nei moje i tyle ... no jak tu nie wierzyć synkowi kochanemu ... a raz miałęm akcję jak starszy sie urżnął w trupa (rano w niedzielę nie miał co na suchoty zarzucić) to zaczął pożyczać ode mnie z szuflady ... kasy nie znalazł za to znalazł sustanon jako kawał spryciuli zostawił wszystko jak było chcąc, jak wróce z imprezy, przyłapać mnie na "gorącym uczynku". Jednak kac kupa dałą o sobie znać i wylądował w kiblu gdy włąśnie wróciłem z eskapady... po informacji brata jakoby mi stary grzebał w szufladzie szybko schowałęm koks nim zdąrzył podetrzeć dupsko ... jaka byłą jego mina gdy chcąc mnie nakryc otworzył szuflade a tam pusto powiedziałęm ze ma omamy i od tamtej pory nie pije .... ale to było daaaawno temu ... z kolei mój kumpel zobaczył zę ktoś mu w koksach w szafce grzebał i bez pytania staremu bombe zasadził że sie oblizał }%-( POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2080
heh... osiągnąć cos w życiu... ja juz wiele osiągnąłem a jak chyba wszyscy wiemy bycie dużym pomaga w osiąganiu wielu celów... Uważam ze jestem w 100 procentach przygotowany do tego cyklu (psychicznie) i nie poryje mi bani bo robie to z głową.

Z rodzicami nawet nie ma mowy o rozmowie bo skonczy sie to przedłuzeniem mojej stagnacji mieśniowej do czasu kiedy wyprowadze sie z domu.

Szczerze to nawet z kreatyną musialem sie kitrać przed nimi bo sie pluli ze to niszczy organizm wiec widzicie jak jest.

Każdy jest kowalem swego losu... ja chcialem tylko wiedziec jak sprawić by los był przychylniejszy...

Morał z tego taki:

Sportowa bluza (teta) aby zakryć muskulature - 120 zł, maści cynkowe na syfy 60 zł, enantan 8 zł, deca 160 zł, spojrzenie matki która widzi Cie po cyklu przez przypadek bez koszulki - bezcenne... (ALL rights reserved:)

Sigma Nowy Sącz total wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Gówniarstwo.
sztangi nie pomacało dobrze jeszcze nawet.
szkoda słów.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja kiedys miałem taki mly przypadek.A wiec moja mam jest pielegniarka i ma w chacie igly i strzykawki No i jak zaczynalem swoj 1 cykl to troche od niej pozyczylem.Gdy juz cykl mial sie ku koncowi stara zawolala mnie do siebie i kazala pokazac pupe (nic nie znalazla dawalem w udo)i sie spytala czy cos biore bo ostatnio jakos dziwnie przytylem i agresywny jestem...Ja oczywiscie na to ze dbam o zdrowie itd a ona na to, ze dziwne bo jej ostatnio 15 igielz ze strzykawkami zniknelo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2080


https://www.sfd.pl/temat250797/

Nie jestem gówniarzem a sztangi nie macam tylko trzymam ją mocno aby nie wypadła kiedy robie martwy.

moze chcesz pogadać z moim ziomkiem z siłowni, ktory ma 19 lat waży 132 kilo a przysiady robi 260 kg 10 ruchów? (masz jego foto sprzed roku i sprzed cyklu, teraz jest TROCHE wiekszy) Nie chcialbym być w Twojej skórze miętki kiedy powiedzialbys do niego ze jest gowniarzem... ehhehe :P

Sigma Nowy Sącz total wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Podnieciłeś mnie.
Niestety nadal jest gówniarzem.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2080
tak...... ale gówniarz moze czasem wiecej od 27 latka..... (heh pewnie napiszesz ze w wieku 27 lat nie będzie mógł już nic) Wyluzuj człowieku! Ja z tym kolegom to żartowałem... nikt Ci krzywdy nie zrobi... sfd to jedna rodzina, czyż nie prawda? JESTEŚMY TU PO TO, ABY SOBIE POMAGAć A NIE UPRZYKRZAć żYCIE! życze miłego weekendu majowego!

Pozdrawiam

Sigma Nowy Sącz total wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2080
kolegą*

Sigma Nowy Sącz total wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1370 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15179
> jak mama ma 2000zl to mozecie jechac na testy

Zbadanie poziomu testosteronu to pare zloty.

Do autora: jesli matka jest naprawde kumata to po prostu
bedzie wiedziala jakie przyrosty sa mozliwe bez soku.
Jesli nie jest to wcisniesz jej i tak dowolna bajke jakie
tutaj inni opisali.

Run Forrest, run!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

żółty plyn!!!!!!!!!!!!

Następny temat

ampa

WHEY premium