SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doping a rodzice... ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
to po co o tym teraz myslisz?, za 5 lat bedziesz sie martwil co wbijac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Janek17 - tak nowe oslonki snowboardowe, nowe oslonki deskorolkowe, nowe oslonki na kola (tzw blotniki) , duzo nowych oslonek wychodzi co roku. Wazne zeby do nich wszytskich dorzucac dextroze i to juz jest z glowa :). Zacznij walic juz teraz zobaczysz jakie bedziesz mial fajne dzieci :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
wlasnie najprawdopodobniej dzieci nie zobaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
no to wlasnie sugerowalem :D fajne bo sasiada :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
albo listonosza xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
ufff przeczytałem topic i powiem wam cos :
ten temat to jeden wielki spór o**** wie co
miedzy kokskownikami a ludzmi cwiczacy na sucho
niech kazdy sie zajmie tym co dla niego jest dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
:'-(
Ale nie jestem glupi jak niektorzy w moim wieku jak juz teraz zaczynaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 278
a moja tez jest kumata i musialem jej powiedziec w sumie niewiem jak to wyszło a teraz przyniej zastrzyki robie jak łazienka zajęta hehe a mi sie spieszy ;) tylko gada mi zebym niecpal czego innego hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14191
tak sobie poczytałem pare wypowiedzi i nurtuje mnie 1 pytanie Co to za rodzice którzy na legalu nie mając nic przeciwko temu pozwalają bbrać koks dla swoich dzieci ee ?? przecież to patologia, udawadniają przy tym że g**** ich obchodzą własne dzieci !! no bez kitu co to ma w ogóle być nie rozumiem tego :/ aaa i ktoś straszył małolata że jak zacznie walić koks w wieku chba 16 lat to będzie miał z***ane dzieci , a skąd wy do chuuuja możecie wiedzieć jak podziała koks na niego ?? wątpieeee aby wbijanie koksu oczywiście umiarkowanych dawek a nie kilka g testa na tydzień nie zaszkodzi swemu potomstwu , no chyba że wpadnie ktoś na cyklu , wtedy mogą być kłopoty ehh niektórzy g**** wiedzą a piszą a gnoje srają w gacie :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
DonSterydo - dobrze ze ty wiesz i nas usiwadomiles ;) nie zrozumiales co bylo pisane, a sie madrzysz, przeczytaj jeszcze raz i rozwiniecie dowcipu to moze zajarzysz. Jak nie to przecyztaj ze 3 albo 4 razy, moze pomoze?

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

żółty plyn!!!!!!!!!!!!

Następny temat

ampa

WHEY premium