SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doping a rodzice... ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
ja u matki chowalem koksy przed zona ale teraz juz ja przekonalem i nawet sama mi robi jak nie daje rady

Zmieniony przez - irko123 w dniu 2006-04-30 18:26:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
niechodzi ze boje sie starych ale jesli chodzi o to to jest uczulona niechce jej tlumaczyc tego i niechce by wiedziala i sie martwila o mnie ;) o to mi chodzi zeby ona miala swiety spokoj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
moim zdaniem dobrze jest jak najczesciej chodzic po domu bez koszulki zeby starzy na bierzaco widzieli zmiany,a nie po cyklu zobaczyli swoje dziecko o polowe wieksze.Pozwoli to im uniknac szoku, awam niepotrzebnych pytan Pozdrawiam

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1344
moim zdanie to i tak widac czy vhodzisz bez czy nie. moi starzy wiedza ze biore bo mialem kilka glupich uwag. ale wiedza ze ich komentarze nic nie dadza bo to moje zycie. mama nawet mi znalazla omke kiedys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
.

Zmieniony przez - deliver w dniu 2006-04-30 21:30:05

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8216
A moze po prostu powiedz co i jak? Jestes juz przeciez pelnoletni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
pełonoletnosc nie sprawi ze rodzice sie nie martwia i nie czuja odpowiedzielni za to co sie z Toba min dzieje tym bardziej jesli z nimi mieszkasz

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
dokladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1817
Gównażeri się koksów zachciało.Skończ szkołe,znajdź prace,osiągnij coś w życiu,wtedy się szprycuj.Będziesz miał na to odpowiedni wiek,czas i pieniądze.Koks zmienia ludzi.Młoda psychika łatwo sie tłucze.Raz ją s******lisz.Bedzie do dupy już zawsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
u mnie na kazdej polce jakies ampulki puste pełne pudełka tabsy ale wiedzą ze ja tego nie stosuje no bo to przeciez niebezpieczne jest

edit - kumple u mnie soki trzymają jak mają podobne jazdy hrhr



Zmieniony przez - BadMad w dniu 2006-04-30 22:56:50

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

żółty plyn!!!!!!!!!!!!

Następny temat

ampa

WHEY premium