SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doping a rodzice... ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
ja kiedys zostawilem strzykawke z igla, wacik w krwi itd na biurku

starsi wiedza w co sie bawie i poprostu nie truja mi narazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37037
Leyus, chlopaku, jak chcesz napisac, ze 2+2=4, to wlasnie tak to napisz, a nie baw sie w jakies dzialania typu 10-3+5+3-8-3=4. I pisz skladniej oraz z zastosowaniem interpunkcji, to moze bedzie latwiej Cie zrozumiec. I wcale nie wprowdziles za pierwszym razem rozgraniczenia dotyczacego koksowania za pieniadze rodzicow, a odniosles sie jedynie do faktu zamieszkiwania z nimi. Poza tym rozmowa nie byla o tym, czy takie zachowani niektorych mlodocianych koksow to gowniarstwo, czy tez nie, a o wynikajacych z koksowania problemach z rodzicami.
A Twoje porownanie z fajkami nietrafne. Jeden by wydal te pienadze na fajki, drugi na piwo, a trzeci na komiks lub gre video. Zastanawianie sie nad tym, co by taki koles zrobil, gdyby sam zarobil te pieniadze mija sie z celem. Mysle, ze skoro wielu userow forum zarabia na siebie i na koks przeznacza kase, to podobnie by bylo gdyby znalezli sie w sytuacji z rodzicami i ich gotowka. To po prostu roznica upodoban i priorytetow, a nie tego, skad pochodza pieniadze. Bez przesady.

Ale z Twoja odpowiedzia skierowana do Gymworka w pelni sie zgadzam.

Mysl, mysl, mysl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 505 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12827
leyus buahah...
co starzy nie kochali? kasy nie dawali?
co to jakiś przypał brać kase od starych jak sie ma np. 22lata? bo nie czaje..
masz jakies kompleksy z tym związane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8119
22 lat i brać od starych hajs?jak dla mnie to w tym wieku powinieś już sam sobie fundować niektóre rzeczy np. koksy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
dokladnie jak wyżej kolega stwierdził...w wieku 22 lat brać kase od starych to imo kalectwo...samemu można zapracować...

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 151 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13792
nie wiem jaki to ma zwiazek z kalectwem...
jesli skonczyliscie edukacje na szkole zawodowej i pracujecie od 18 roku zycia to owszem, ale niektorzy studiuja np 2 kierunki jednoczesnie i nie maja czasu zeby pracowac. IMO to zaden wstyd brac pieniadze od rodzicow w tym wieku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 505 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12827
tiggre buahaha no można, ale jak nie trzeba to po co??
pozatym ja student jestem wiec albo nauka albo robota.. szukam caly czas jakiejs roboty dajacej sie pogodzic ze szkola, ale niema nic u mnie we wsi...



Zmieniony przez - ZYP w dniu 2007-03-22 14:00:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Nie ******l nierobie

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 505 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12827
hyhyhy i kto to mówi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Od jutra znow bedzie kasa na d*****, alko, koks, dragi























































Babcia bierze emeryture...

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

żółty plyn!!!!!!!!!!!!

Następny temat

ampa

WHEY premium