SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bjj a rodzice

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3007
Temat jak każdy widzi.
Otóż niedawno zerwałem z Kyokiem i zaczełem bjj. Mój ojciec mówi że te kulanki to idiotyzm i d****izm. Przyrównuje karate do wina a bjj do samogona i takie tam.
Druga sprawa: kiedy okjciec mojej dziewczyny dowiedział się co trenuę o mało co nie zakazał mi się z nią spotykać bo niby same zboczuchy to trenują a chłopak który lubi się ściskać z innymi chłopakami to gej.
Jak mogę przekonać bliskich do bjj?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Cavior za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
wejscie w nogi boczna odwrotny trojkat


jak zacisniesz to nikt nie odmowi

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Nort:

To kwestia ubrania zagadnienia w odpowiednie słowa-oraz umiejętnego podkreślenia pewnych aspektów (i dyskretnego przemilczenia innych).

Przykładowo-jeśli powiesz, że idziesz na paintball, to ktoś ze "starszego pokolenia"( ) może się zgorszyć-bo to "polowanie na ludzi, które wyrabia mordercze skłonności" itd
A jeśli opowiesz o paintballu jako o grze, drużynach, punktach, podchodach(nie rozwodząc się zbytnio nad karabinkami i strzelaniem do siebie)-laik spojrzy na sprawę inaczej. Nie chodzi o to, by kłamać-tylko o to, by nie mówić za dużo o najbardziej drażliwych dla wapniaków( ) kwestiach.

Jeśli zaczniesz mówić o BJJ zaczynając od "walczymy w parterze" to możesz wywołać mieszane reakcje-lepiej przyrównać BJJ do Judo i zapasów(nawet totalny laik kojarzy te dyscypliny), wskazać podobieństwa, opowiedzieć trochę o genezie stylu (tylko nie mędrkuj za dużo-mów jak najprościej i nie wchodź w szczegóły).
Nie musisz ich oświecać-niech sobie myślą, że trenujesz "takie trochę inne Judo"-i będziesz miał święty spokój

mm90:

Zachowuj się. To nie forum onetu.

Zmieniony przez - Cavior w dniu 2007-04-24 21:08:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Loot, kurva, nie pomagasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062




a teraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
A bana chcesz?






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
omg, jak zwykle.


a daj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
No to łap, na 15 minut

edit:

Zdjęty

Zmieniony przez - Cavior w dniu 2007-04-24 22:15:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
rany, ale byłem zbanowany!
twoje konto jest zablokowane!
już chciałem w Moderatorach pisać
dobra już nie spamuję.

do autora teamtu: olej wszystkich i rób co chcesz.
pozdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening szczecin

Następny temat

KYOKUSHIN DVD prosto z Japonii!!!

WHEY premium