SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domowa "sztanga"

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 56514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 787 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1545
a przytyłem 5 KG pzre zten zcas tearz biore sie z akaloryfer dodatkowo 1 dnien trening a 2 drązek i brzuszki i na zmiane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673


Lol pinć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 787 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1545
Po coz es to pzrerobił? cos ci nie pasi człeku?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 88
witam czytam wsze forum i wlasnie wpadl mi pomysl zeby zrobic sztange i zrobilismy sobie gryf z rurt 3/4cala troche gruba ale jest ok zalalismy ja w zrodku betonem.Odwazniki wytopilismy z olowiu a ze olow latro sie gnie i kruszy to do srodka wrzucilismy jakies gwozdzie i blachy i na sprzecik nie nazekamy :P pozdrawiam ochi

70 rzeczy, które powinna umieć prawdziwa kobieta-69 i gotować :D:D:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 452
a mam 1 pyt skad wzioasc jeszcze ołow cos co moze byc w domu?? bo chcxe zrobic silke a niechce kasy wydawac

SIŁKA to 1 zecz dla kturej warto zyc SIŁKA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 354 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2465
Wiesz jak też można zrobić iść na złom i zawieszenie od malucha z kolami i masz tam 60 kilo podajże :D

" pieniądz do drzwi nie puka a nie każda panna to j***na suka "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12791
kurfa kolejny archeolog :D

Pomóż mi ściągać z Radpishare !:D kliknij ! potrzebuje 50 klikniec do darmowe konta :)
http://www.rapid-share.biz.pl/index.php?d=c1bb74048a5d773b8107cdc90cce668d
http://www.sfd.pl/Karbek_-=-__Początki_-t501318.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 489
Witam wszystkich....jestem na forum od niedawna...nieudzielałem sie narazie,bo chciałem sie troche dowiedziec i poczytac o wszysch sposobach na zbudowanie siłowni....ja juz jakas mała siłke posiadam.twozyłem ja sam.wszystko co mam (ławeczka,stojaki,wyciąg-heheee narazie go rozebrałem bo niespołniał swojej funkci.w sensie technicznym oczywiscie)...sztangę na samym poczatku miałem ze zwykłej rurki stalowej srednicy ok 35mm,oczywiscie pusta w srodku,grubośc ścianek ok 3mm....i spokojnie wystarczała no obciazenia ok 80kg (testowane bo tylko tyle posiadałem).....a a długosc tej sztangi wynosiła ok 230 cm a to z takiego wzgladu ze urzywałem obciazenia z betonu.tak jak pisałem obciazenia z betonu wykonane bez zadnej filozfi .poprostu butelka taka 5litrowa po wodzie.zrobione otwory kawałek rurki troszke wiekszej sredfnicy niz sztanga ,nasmarowana czyms tłustym(tawot,olej,masło nawet)i wlozona w srodek butelkii zalane to wszystko betonem,ciezar takiej butelki ok 13 15 kg.mozna zwiekszyc jeszcze ciezar takiej butelki wrzucajac do niej jakies stare srubki nakredki,kawałki stali.oczywiscie po tyle samo do kazdej butelki i zalane to betonem.....obciazenie na sam poczatek w sam raz.....to bylo na poczatku,a teraz sa juz stalowe tłoczone obciazenia.ok 120kg.pierwsze stalowe "koła"dorwałem kiedys bedac na złomie.było ich wiecej ,i o roznej srednicy.a ja wziołem tylko dwa po ok 13 kg,i załuje ze niewziołem reszty,bo było ich ok 100kg.w roznych rozmiarach i wadze....."koła"były pełne bez dzziury....tokaz wzioł 5 zł za wywiercenie otworó,i to nie po znajomosci,poprostu tak sie cenił.roboty miał moze 10min.bo jeszcze mi ladnie oskrobał kanty zebym sie niepozazynał...dobra koncze bo wstałem od swiatecznego stołu...i tak zaczołem pisac,jak cos to jeszcze cos napisze jak bede widział komenty pod moim postem.narka.miłego klejenia pakerni

pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
ogólnie to urzekła mnie Twoja historia ale następnym razem nie odkopuj tematów odkopanych z przed 8 lat :*

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5944
na Twoim miejscu pomyslal bym przyszlosciowo i nazbieral pieniadze na prawdziwa sztange...a obciazenie zawsze mozna sobie zalatwic tanszym kosztem.. skoro masz taka wyobraznie nie powinienes miec z tym problemu :)

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile wyciskacie na klatę ??!!!!

Następny temat

Ile wyciskaliście na klatę gdy zaczynaliście ???

WHEY premium